Алтайські крупи. 22 паралель

02.12.2015

Борошно, якість борошна, борошно від виробника

Борошно можна по праву назвати життєво важливим продуктом. Без неї наш щоденний раціон був би позбавлений таких поживних і смачних продуктів як хліб, макарони, наші улюблені хлібобулочні і кондитерські вироби.

Алтайську борошно знають по всій країні як борошно відмінної якості. Щедра природа нагородила алтайську пшеницю необхідною кількістю тепла, світла і корисних речовин, завдяки чому алтайська борошно містить багато вітамінів і відрізняється високими поживними властивостями.

Прикладом якісної алтайської борошна може служити хлібопекарська борошно торговельної марки «А».

Куплю борошно — як визначити якість?

На сьогоднішній день все більше уваги приділяється якості борошна. Адже від якості борошна залежить якість хлібобулочних виробів, кондитерської продукції, макаронних виробів та інших продуктів харчування. Визначити якість борошна можна за зовнішнім виглядом. Колір якісного борошна білий, можливо з відтінком слонової кістки, запах повинен бути приємним, як у свіжозмеленої зерна. Якщо стиснути борошно вказівним і великим пальцями, вона не повинна залишити на пальцях слідів або приклеїтися до них, також борошно не повинна формуватися при натискуванні.

Одним з важливих властивостей якісного борошна є високий вміст клейковини. Тісто з багатою клейковиною борошна виходить пружним, еластичним, а отримані вироби — смачними та поживними.

Купуючи борошно, важливо знати, де продається борошно оптом від виробника. який гарантує високу якість своєї продукції і використовує тільки екологічно чисту сировину. Борошно від виробника торгової марки «А» відрізняється винятковою білизною, високим вмістом клейковини і масою інших корисних властивостей.

Борошно оптом ціна

Наша компанія займається виробництвом борошна під торговою маркою «А» з 2000 року. Для виробництва борошна ми використовуємо тільки високоякісна екологічно чиста сировина, вирощені на благодатних землях Алтайського краю.

У нас ви можете купити оптом борошно або в роздріб. Вся продукція фасується в упаковки по 1, 2, 3, 5 та 10 кг.

Борошно відноситься до того виду продуктів, якість яких залежить від правильного зберігання. Ми дотримуємося умови зберігання продукції, що дозволяє максимально надовго зберегти її харчову цінність. Наша головна перевага над конкурентами полягає в постійному контролі якості продукції і ретельному дотриманні вимог до її упаковці.

Дизайн упаковки борошна торгової марки «А» відрізняється оригінальністю і радує різноманітністю колірної гамми — знайомі нам прості білі пакети з борошном можна залишити в минулому.

Якщо вам потрібна борошно оптом. ціна якої не надто висока, а якість перевершує всі очікування, то борошно торговельної марки «А» те, що вам потрібно! Борошно торговельної марки «А» ідеально підійде для випічки хлібобулочних виробів та кондитерської продукції.

Новини
Компанія ТОВ «Алтайський провіант» вітає Вас з Днем Перемоги.

Компанія ТОВ «Алтайський провіант» сердечно вітає всіх ветеранів з 70-річчям Великої Перемоги!

Компанія ТОВ «Алтайський провіант» нагороджена Дипломом
Продукція ТМ «А» взяла участь у Всеросійському форумі-виставці

11 березня 2015р продукція ТМ «А» взяла участь у Всеросійському форумі-виставці «ДЕРЖЗАМОВЛЕННЯ — ЗА чесні закупівлі».

Короткий опис статті: ціна на борошно Борошно оптом — вигідну пропозицію, куплю борошно оптом. Торгова марка А — борошно оптом від виробника. Ви можете купити борошно оптом або в роздріб. Борошно оптом — ціна і якість на вищому рівні. борошно оптом, купити борошно оптом, куплю оптом борошно, борошно оптом ціна, борошно оптом від виробника

Джерело: Алтайські крупи / 22 паралель

Також ви можете прочитати