Асортимент борошна ТД Човен.

15.08.2015

Асортимент борошна ТД «Човен».

У торгівлю надходить в основному пшеничне, житнє, соєве борошно та ін Пшеничне борошно виробляють п’яти сортів: крупчатка, вищий, 1-й, 2-й сорт і обойне борошно.

Борошно крупчатку виробляють з суміші твердої і м’якої склоподібної пшениці. Вихід борошна 10%. Складається вона з порівняно великих однорідних частинок. Колір борошна білий. Крупчатка найбільш придатна для виготовлення макаронних виробів і для випічки здобних виробів.

Борошно вищого сорту — це тонко розмелена борошно, майже не містить висівок. Відрізняється чисто білим або злегка кремовим відтінком. Вихід цієї муки 10 — 15% у залежності від типу помелу.

Борошно 1-го сорту є найбільш поширеним сортом пшеничного борошна. Вона складається з тонко подрібнених частинок борошнистого ядра і містить незначну кількість стертих оболонок. За кольором вона темніше борошна вищого сорту. Вихід борошна при односортном помелі 72%, при многосортных помолах 30 — 45%, в залежності від типу помелу.

Борошно 2-го сорту відрізняється від борошна 1-го сорту більш великими розмірами частинок, великим вмістом стертих оболонок і більш темним кольором. Вихід борошна при односортном помелі 85%, при многосортных помолах 33 — 38%, в залежності від типу помелу.

Обойне борошно виходить помелом зерна без відділення висівок в кількості 96% від ваги переробленого зерна. Вона складається з порівняно великих частинок і має білий колір з жовтуватим або коричневим відтінком.

Житнє борошно. Продається населенню трьох сортів: сіяне, обдирне і обойне.

Сіяне борошно — це найвищий сорт житнього борошна. Вона складається з тонко подрібнених частинок ендосперму і містить незначну кількість подрібнених оболонок.

Колір борошна білий зі злегка сіруватим або синюватим відтінком. Вихід борошна при односортном помелі 63%, при двухсортном 15%.

Обдирне борошно відрізняється від сіяного більшим розміром частинок і великою кількістю висівок (близько 10%). Ця мука характеризується світло-сірим, злегка зеленуватим або коричневим відтінком. Вихід борошна при односортном помелі 87%, при двухсортном 65%.

Обойне борошно — основний сорт житнього борошна. Вона характеризується сірувато-білим кольором, іноді з синім, коричневим або зеленуватим відтінком, і нерівномірним розміром частинок. Виходить без відбору висівок. Вихід борошна 95%.

Соєве борошно. Її виробляють з насіння сої, звільнених шляхом пропарювання і сушіння від неприємного бобового запаху. У залежності від вихідної сировини соєве борошно буває трьох видів:

Короткий опис статті: обойне борошно Торговий Дім «Човен». Інгредієнти для харчового виробництва. Бакалійні товари.

Джерело:
Асортимент борошна ТД «Човен».

Також ви можете прочитати