Ази кулінарії або поради початківцям кулінарам

18.08.2015

Ази кулінарії або поради початківцям кулінарам

Кулінарія — це свого роду творчість, тому вважається, що добре готувати можуть далеко не всі люди. Кажуть, що це вміння водити автомобіль: деяким навіть можливість придбати новий авто не допоможе добре водити. Проте насправді величезне значення й у водінні автомобіля, і в освоєнні кулінарії відіграє досвід. Так що, будьте впевнені, у приготуванні смачної і незвичайної їжі немає ніякої магії — лише бажання, освоєння деяких навичок і численні тренування. Ми лише дамо кілька порад щодо кулінарії, які, швидше за все, будуть корисні починаючим кухарям.

Секрет нарізання цибулі

Ази кулінарії або поради початківцям кулінарам
Не варто плакати, особливо якщо до цього вас «примушує» просто напросто цибулина. Мільйони господинь стикаються з цією проблемою, однак багато кулінари змогли знайти ефективне рішення. Вся справа в тому, що сік цього продукту при зіткненні з повітрям виробляє ферменти, що змушують нас плакати. Найкращий спосіб зменшити кількість сліз, впоратися з цибулиною в найкоротші терміни, використовуючи швидкий і ефективний спосіб, який ми вам запропонуємо.

Головне для будь-якого кулінара при різанні цибулини — почати з відрізання верхнього і нижнього її кінця. Це спростить подальший процес шинкування і зробить його більш швидким. Потім розріжте цибулю навпіл і покладіть на дошку місцем зрізу вниз. І тільки після виконання цих дій вам необхідно буде його очистити. Якщо вибраний вами рецепт вимагає порізати цибулю кільцями, зробіть це, розрізаючи половинки цибулини горизонтально (паралельно дошці). Якщо вам необхідні більш дрібні шматки — зробіть ще і вертикальні розрізи. Така методика дозволить будь-кому, навіть починаючому кулінару нарізати цибулину швидко і без втрат.

Секрет варіння яйця круто

Ази кулінарії або поради початківцям кулінарам
Прочитавши рецепт, зазначений нижче, навіть самий недосвідчений кулінар буде здатний зварити яйця ідеально без тріснутою шкаралупи і сірих жовтків. Для початку викладіть в каструлю яйця (в один ряд!) і влийте стільки холодної води, щоб вона покривала їх приблизно на 3-5 див. Доведіть воду до кипіння, а потім закрийте каструлю з яйцями кришкою. Зніміть з плити і залиште рівно на 12 хвилин (заведіть таймер). Потім занурте на кілька хвилин яйця в холодну воду. Потім просто очистіть їх, покатавши по столу.

І нехай ви поки не надто добре водите свій новий Volkswagen Passat. натомість, ми впевнені, ви стали справжнім кулінаром, як мінімум, досконало освоїли нарізку лука без сліз і варіння яйця круто.

Короткий опис статті: школа кулінарії Кілька порад початківцям кулінарам: як нарізати цибулю, не зронивши ні сльозинки, і як зварити яйця круто. як нарізати цибулю, як зварити яйця

Джерело: Ази кулінарії або поради початківцям кулінарам

Також ви можете прочитати