Бакалія оптом, продукти харчування оптом: макаронні вироби, консерви, крупи, ТОВ «Торгова дистрибюторська компанія.

16.07.2015

ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія»

Одним з головних факторів успіху ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія» є партнерство з сильними торговими марками.

Вся продукція, що реалізується через нашу дистриб’юторську мережу, відповідає найвищим запитам міжнародних стандартів якості.

Компанія приділяє величезне значення тому, щоб кожне з найменувань каталогу нашої продукції мало в наявності сертифікат відповідності системи менеджменту безпеки харчових продуктів ISO. Наявність на продуктах харчування маркування знака екологічної безпеки, включно як і інші вимоги до реалізованої продукції, підтверджують головну ідею філософії ТОВ «ТДК» — стати кращими серед конкурентів заради своїх клієнтів.

У нашої компанії є досить збалансований портфель брендів. Це дозволяє нам задовольняти потреби вітчизняного ринку, і гідно представляти продуктові ТМ в нашому регіоні.

Партнери компанії

На сьогоднішній день, продукція реалізується через ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія» представлена такими компаніями і торговими марками з якими у нас укладені ексклюзивні контракти :

  • ВАТ «Макфа» та її бренди: ТМ «Макфа» (макарони, крупа, борошно, рис); ТМ «Grandi di Pasta» (макарони по спеціальній рецептурі італійської); ТМ «Смак» (макарони), ТМ«Grand Di oliva» (натуральне оливкове масло). До речі, ТМ «Макфа», згідно з результатами всеросійського опитування «Кращі торгові марки та рекламні ролики», опублікованого Аналітичним Центром Юрія Левади в квітні 2012 р. увійшла до ТОП-3 лідерів ринку в категорії «продукти харчування».
  • Володар диплома Міжнародного екологічного фонду — ВАТ «Смоленське акціонерне товариство» та його бренди економ-класу — ТМ «Саомі» (макарони) і ТМ «Сімейний обід» (макарони).
  • Сертифікований в системі міжнародних стандартів якості ГОСТ Р ІСО 9001-2001 ВАТ «Мелькомбинат» та його бренди ТМ «Гальяні» (макарони) і ТМ «Мелькомбинат» (макарони).
  • Лауреат національного конкурсу «Російська Марка» — ВАТ «Липецкмакаронпром» та його ТМ «Лімак» (макаронні вироби).
  • Група компаній «Ангстрем» та її брендована програма «Національ — національні багатства» представлена марками: ТМ «Prosto» (крупи), ТМ «Національ» (рис, крупи, бобові), ТМ «Агрокультура» (рис, крупи, бобові в ціновій категорії економ). Якість продукції підтверджено дослідженнями лабораторії акредитованої при Держстандарті Росії і Центрі випробувань і сертифікації Санкт-Петербурга.
  • Один з провідних гравців ринку цукру СНД — ТОВ «Русагро-Цукор» та його бренди ТМ «Чайкофский» і ТМ «Російський цукор», представлені продукцією виключно високої якості і смаку.

Крім цього ТОВ «ТДК» співпрацює з такими виробниками:

  • ЗАТ «Компанія «ОВА» в асортименті, якій представлена м’ясна консервація, реалізована під торговими марками: ТМ «Українська Изыскъ», ТМ «ГУРМЯСО», ТМ «Улюблений Будинок», ТМ «Всі до столу», а також ТМ «ОВА» і її брендовані підгрупи «Кулінарія», «Закуски» і «ГОСТ».
  • Провідний виробник в Росії бутильованої олії — ТОВ ОЕЗ «Південь Русі» та його національні бренди, ТМ «Золота Насіннячка», ТМ «Золото», ТМ «Аведов», ТМ «Південь Русі», ТМ «100 Рецептів», ТМ «Милора», ТМ «Роздолля».
  • Російське підрозділом світового лідера на ринку бутильованої олії Bunge Ltd, — компанія ТОВ «Бунге СНД». представлена ТМ «Олейна» і ТМ «Ідеал».
  • ТОВ «Веневский маслозавод» та його продукція — бутильовану олію, що реалізується під ТМ «Російські Насіння» і ТМ «Дон Сэлатто».

В сучасних умовах ринку, коли покупці стають більш вимогливими, а конкуренти — більш досвідченими, ми намагаємося просуватися далі і не зупинятися на досягнутому. Ми вдосконалюємо свою логістику і умови роботи з отповыми і мережевими клієнтами. Ми робимо все можливе, щоб гідно представити портфель брендів компанії, з якими співпрацюємо. Ми розширюємо ринок збуту і намагаємося укладати ексклюзивні контракти з виробниками.

Ми будемо раді бачити вас в якості партнерів та надійних клієнтів.

ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія»

Розвиток взаємовигідних партнерських відносин з постачальниками, укладення ексклюзивних контрактів. Підтримання і зміцнення ділової репутації компанії, як надійного постачальника якісного товару за конкурентною ціною. Надання нашим клієнтам і споживачам гарантована якість товару, що постачається. Максимальна представлення і просування продукції в усі канали збуту Тули і Тульської області.

Короткий опис статті: борошно оптом ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія»- лідер на ринку продовольчих товарів Тули і Тульської області. Широкий асортимент макаронних виробів, консервної, масложирової продукції бакалія, бакалія оптом, бакалія тула, продукти оптом, продукти оптом тула, продукти харчування оптом, дистриб’ютори тули, макаронні вироби, цукор оптом, крупи, консерви, тушонка

Джерело: Бакалія оптом, продукти харчування оптом: макаронні вироби, консерви, крупи — ТОВ «Торгова дистриб’юторська компанія»

Також ви можете прочитати