БІЛИЙ ХЛІБ В ХЛІБОПІЧЦІ покроковий рецепт з фото

14.09.2015

Білий хліб в хлібопічці

Той, кому хоча б раз доводилося скуштувати домашній білий хліб, то назавжди запам’ятає цей дивовижний смак і аромат, цю дивну хрустку скоринку. Саме тому багато хто віддає перевагу хлібопічці. При цьому щасливі володарі цього дива часто задаються питанням, як спекти білий хліб в хлібопічці, щоб той вийшов смачним і високим. Саме для фанів домашнього хліба, неважливо з досвідом або тільки початківців, мій рецепт білого хліба.

Інгредієнти:

(1 білий хліб)

  200 мл води 100 мл молока 15 гр. свіжих дріжджів або 2 ч. л. сухих 2 ст. л. цукру 500 гр. пшеничного борошна 50 гр. вершкового масла 1/2 ч. л. солі 50 гр. родзинок (за бажанням) 50 гр. волоських горіхів (за бажанням)
  Цей смачний і повітряний білий хліб я печу мало не через день, причому у мене два рецепту: один базовий і другий «побалувати», в який я додаю трохи горіхів і родзинок. Спробуйте два варіанти, обидва вони хороші))) Отже, встановлюємо хлібопічка на режим «основний», вибираємо вид скоринки «середня». У ємність для випічки хліба наливаємо воду і молоко або теплі (до 40°З), або кімнатної температури. Висипаємо дріжджі, свіжі кришимо рученьками. Додаємо цукор. Якщо плануєте пекти хліб з родзинками і горіхами, то цукру можна додати трохи побільше. Нагріваємо в мікрохвильовці масло. Масло повинно стати м’яким, доводити до кипіння або коли воно починає стрілятися, не потрібно))
  Кладемо масло в форму і вмикаємо нашу хлібопічку.
  до Речі, сіль не тільки додає смак хліба, вона ще й виступає природним консервантом, який, в тому числі, і уповільнює процес ферментації дріжджів. Тому сіль додаємо в тісто останньої, хвилин через п’ять-десять після початку замішування тіста. Родзинки і подрібнені горішки додаються тоді ж.
  На цьому ж етапі, коли всі інгредієнти додаються, звертаємо увагу на консистенцію тіста. Це дуже важливий момент, оскільки різна борошно бере різну кількість рідини. Під кінець вимішування тісто має відійти від стінок форми і утворити кульку.
  Якщо цього не відбувається, значить багато рідини. За трохи додаємо борошно. Як тільки утворився колобок, більше немає потреби додавати борошно. Якщо ж тісто дуже круте, то слід додати трохи водички. Після контролю щільності тесту можна йти читати книги, дивитися улюблену передачу і т. д. далі хлібопічка все зробить сама. Готовий хлібець разом з формою виймаємо з хлібопічки, даємо трохи охолонути, а потім витягаємо і сам хліб.
  Відразу ховати хліб у пакет не можна, він повинен повністю охолонути, зручно остуджувати на решітці.
  Ось і весь рецепт білого хліба в хлібопічці, хлібець виходить смачний, повітряний і з дуже смачною хрусткою скоринкою.

Короткий опис статті: як пекти хліб в хлібопічці Хороший рецепт білого хліба в хлібопічці, виходить смачний, повітряний і з дуже смачною хрусткою скоринкою білий хліб, хліб хлібопічці, рецепт

Джерело: БІЛИЙ ХЛІБ В ХЛІБОПІЧЦІ – покроковий рецепт з фото

Також ви можете прочитати