Бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці .

13.07.2015

Бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці


Якщо вам хочеться чогось нового, хочете побалувати своїх домашніх смачною, але незвичайною і цікавою випічкою, приготуйте повітряний, красивий і найголовніше корисний бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці. Кукурудзяний бісквіт можна використовувати в якості основи для домашнього торта, приготувати ніжні, ароматні тістечка або подати як десерт з кулькою улюбленого морозива. Як зазвичай, випікати наш кукурудзяний бісквіт ми будемо з допомогою кухонного помічниці мультиварки. У цьому випадку результат завжди буде чудовим, бісквіт вийде високим, повітряним і ніжним.

Інгредієнти:

  • кукурудзяна борошно – 1 склянка (130 г)
  • цукор – ? склянки
  • яйця – 5 шт.
  • ванілін
  • щіпка солі

Бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці:

Відокремити білки від жовтків. Жовтки збити з цукром. Поступово ввести кукурудзяне борошно, замісити тісто. Якщо тісто буде густе, раджу додати дві-три ложки молока.

Білки збити з дрібкою солі до м’яких піків.

Випікати бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці панасонік 60 хвилин.

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна Якщо вам хочеться чогось нового, хочете побалувати своїх домашніх смачною, але незвичайною і цікавою випічкою, приготуйте повітряний, красивий і найголовніше корисний бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці. бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці, кукурудзяний бісквіт

Джерело: Бісквіт з кукурудзяного борошна в мультиварці |

Також ви можете прочитати