Бижутерика, біжутерія, біжутерія оптом, інтернет магазин біжутерії.

30.09.2015

Зараз на сайті

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вас вітає оптовий інтернет-магазин біжутерії «Бижутерика».

Як вже стало, напевно, Вам зрозуміло з назви, напрямок діяльності магазину — біжутерія оптом. У нас Ви можете купити біжутерію оптом онлайн: дитячі і дорослі кільця, сережки, шпильки, намиста, невидимки, браслети, брошки, діадеми, римлянки, обручі, кольє, підвіски та багато іншого.

У нас дуже конкурентні ціни на біжутерію і доставка по всій території України .

Наш оптовий інтернет-магазин біжутерії працює з мінімальними замовленнями від 1000 грн . і призначений для оптових покупців .

ВАЖЛИВО! Тепер у нас з’явилася і роздріб. Мінімальне замовлення в роздріб — 350 грн .

Формула ціни для роздрібу: ОПТ+50%=РОЗДРІБ

Ми завжди раді бачити на сторінках цього ресурсу як постійних клієнтів, так і нових. Всім шанувальникам і розповсюджувачам індустрії краси наш магазин гарантує гнучку цінову політику. Біжутерія оптом. відмінні ціни, чіткі терміни поставок та чудові умови співпраці.

На сторінках нашого магазина Ви завжди зможете знайти найкращі зразки біжутерії та прикрас: дитячі і дорослі кільця, сережки, шпильки, намиста, невидимки, браслети, брошки, діадеми, римлянки, обручі, кольє, підвіски. обладнання для торгівлі прикрасами та інші красиві і корисні речі, що створюють і доповнюють неповторний образ жіночої краси. На сторінках нашого оптового інтернет-магазину біжутерії представлена біжутерія оптом, але на сайті представлений далеко не все з того, що присутній на складі, т. к. асортимент оновлюється дуже часто і є дуже різноманітним.

Для детального перегляду товару найкращий варіант — відвідати наші магазини або зв’язатися з менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.

Короткий опис статті: біжутерія інтернет магазин Бижутерика — біжутерія, біжутерія оптом, інтернет магазин біжутерії. біжутерія, біжутерія оптом, біжутерія харків, купити біжутерію, купити біжутерію онлайн, інтернет-магазин біжутерії, біжутерія інтернет-магазин, інтернет-магазин, купити біжутерію онлайн: дитячі і дорослі кільця, сережки, шпильки, намиста, нивидимки, браслети, брошки, діадеми, римлянки, обручі, кольє, підвіски, прикраси, купити прикраси, купити прикраси онлайн,

Джерело: Бижутерика — біжутерія, біжутерія оптом, інтернет магазин біжутерії.

Також ви можете прочитати