Бізнес ідея: Як заробити на продажу борошна?

05.02.2016

Бізнес ідея: Як заробити на продажу борошна?

Все залежить від Вашого стартового капіталу і кількості зерна, яке буде перероблятися.

Чим менше млин буде виробляти борошна за годину, тим гірше буде її якість. Та й зерно не буде проходити необхідну підготовку. Така низькосортна борошно підійде хіба що для випічки хліба в домашніх умовах, так і для тих, хто займається виробами з солоного тіста.

Якщо Ви хочете, що б млин виробляла близько полутоны борошна в годину, то мінімальний стартовий капітал повинен становити 50 тисяч доларів. Якщо ж Ви плануєте випускати борошно дуже високої якості, то стартовий капітал збільшитися в кілька разів.

Ніж продуктивність борошна буде вище, тим менше будуть залежати від якості перероблюваної зерна вихід і якість борошна.

Міні-млин зможе окупити всі Ваші витрати через рік або півтора. Для того, щоб організувати своє виробництво борошна, потрібно буде отримати певні документи. Потрібно буде отримати дозволи в органах виконавчої влади, пожежної організації та СЕС.

Якщо Ви будете будувати нову будівлю для Вашого заводу з виробництва борошна. То необхідно буде дозвіл на будівництво. Для того, щоб отримати ліцензію на зайняття переробкою зерна на борошно, потрібно буде звернутися в Держхарчпром.

money-job.ru/

Продумайте, яка буде упаковка для Вашої борошна. Можна використовувати поліпропіленові мішки. Вони дешевші, але їх можна використовувати тільки один раз. Також можна розфасовувати борошно в мішковину.

Яким ж чином реалізовувати готову продукцію? Ну, по-перше, можна побудувати маленьку пекарню, де Ви або персонал, якого Ви наймаєте, будуть здійснювати випічку хлібобулочних виробів.

Готову випічку можна реалізовувати в місцеві магазини. Наприклад, якщо Ваша пекарня перебувати поблизу приватних будинків, а поблизу немає магазинів, можна продавати продукцію прямо в пекарні, або доставляти хліб у будинку за допомогою кур’єрської служби.

Борошно можна і просто продавати прямо з млина за більш прийнятною ціною. Можна також зробити систему знижок для постійних покупців. Так Ви зможете залучити більше клієнтів. Ця ідея для бізнесу підійде тим, хто живе в приватному секторі, має капітал, але не знає, який бізнес організувати…

Схожі записи:

У світі існує величезна безліч абсолютно непотрібних речей, але які нам все-таки.

У сучасному світі з’являється все більше і більше речей, які займають дуже.

Короткий опис статті: продаж борошна Якщо Ви живете в приватному будинку, і не знаєте, чим себе зайняти, то ось відмінна ідея для бізнесу – продаж борошна. Борошно Ви зможете робити вдома. Для того, щоб почати робити борошно, зовсім не потрібен цілий млиновий комплекс… заробити,ідеї,борошно,продаж,ідеї для бізнесу

Джерело: Бізнес ідея: Як заробити на продажу борошна?

Також ви можете прочитати