Бізнес-план виробництва текстурованого соєвого білка

28.09.2015

Бізнес-портал Шляху успіху

Сторінка 1 з 3

Дуже актуальною на сьогоднішній день бізнес — ідеєю можна назвати виробництво соєвих продуктів, оскільки соєві компоненти отримали дуже широке поширення в Росії і стали невід’ємною частиною різноманітних продуктів харчування, включаючи м’ясні вироби, макаронні, хлібобулочні, кондитерські вироби, цукерки, гірчицю і т. д.

Враховуючи значну потребу ринку у соєвої продукції для користувачів нашого порталу може бути цікавим бізнес-план виробництва текстурованого соєвого білка, який ми наводимо нижче, включаючи 10 розрахункових таблиць. Прогнозований термін окупності представленого проекту — 18 міс.

Автор проекту:

ТОВ «Шляху успіху»

Ініціатор проекту:

ТОВ «Шляху успіху»

Даний бізнес-план подається на розгляд на конфіденційній основі виключно для прийняття рішення щодо фінансування проекту і не може бути використаний для копіювання або будь-яких інших цілей, а також передаватися третім особам.

Прохання повернути бізнес-план, якщо він не викликає інтересу щодо участі в його реалізації

р. Повітовий

2007р.

1. Опис проекту

ТОВ «Шляху успіху» створено для ведення діяльності з виробництва текстурованого соєвого білка.

Суть проекту полягає в створенні комплексу по переробці бобів сої із застосуванням різних технологій в цілях забезпечення російського ринку якісними та збалансованими по білкового складу харчовими продуктами, зокрема соєвим борошном (містить 52-54 % білка) і текстурованих продуктів на її основі, собівартість яких у 2-3 рази нижче, ніж собівартість основних продуктів харчування тваринного походження.

Соєве борошно (найменш очищена форма споживаних людиною соєвих білкових продуктів) може використовуватися, як частковий або повний замінник м’ясних, молочних і яєчних білків. Завдяки своїм поживним і функціональним якостям соєве борошно здатна доповнювати і покращувати властивості готової їжі (використовуватися в якості харчової добавки), значно здешевлюючи її виробництво.

В даний час соя в нашій країні використовується переважно для кормових цілей і в меншій мірі – в якості харчової культури. Діючі виробництва по переробці бобів сої забезпечують вкрай низьку конверсію сої в харчовий білок (зокрема, соєве борошно, вироблена в РФ в даний час, містить харчового білка не більше 40% і використовується переважно при виробництві кормів для тваринництва).

Незважаючи на існування переконливих доказів того, що при виробництві білка соя більш ефективна, ніж забійний або удойный худобу, підприємств по переробці бобів сої з одержанням харчового білка в країні вкрай мало і відповідний ринок представлений переважно продукцією імпортного виробництва.

Таким чином, пропонований проект дозволить:

  1. забезпечити випуск визнаної у світі екологічно чистої білкової продукції;
  2. вивільнити ресурси м’яса, молока і зерна, збільшити виробництво м’ясної (ковбас), хлібопекарської та кондитерської продукції;
  3. скоротити дефіцит вітчизняного виробництва білково-містять продуктів харчування;
  4. отримувати імпортозамінну продукцію.

Всі перераховані вище фактори дають підставу розглядати запропонований проект, як пілотний, і створюють умови для його подальшого тиражування в різних регіонах РФ.

Виробництво текстурованого соєвого білка

Короткий опис статті: соєве борошно Приблизний бізнес-план організації виробництва соєвої продукції і зокрема текстурованого соєвого білка. бізнес-план виробництво сої, виробництво соєвого білка, текстурований соєвий білок, продукти сої, бізнес-план

Джерело: Бізнес-план виробництва текстурованого соєвого білка

Також ви можете прочитати