Бородінський хліб в хлібопічці, рецепт з фото

15.09.2015

Бородинський хліб в хлібопічці

Дивіться рецепт з фото, як приготувати смачний бородинський хліб в хлібопічці.

Пропоную вам рецепт Бородінського хліба в хлібопічці. Робиться все дуже просто, а результат Вас просто зачарує!

Нарешті з’явилася можливість спробувати справжній Бородинський хліб без різних консервантів і стабілізаторів, ароматизаторів та інших шкідливих добавок. Справжній домашній хлібець, який можна зробити своїми руками. навіть якщо Ви не володієте кулінарним мистецтвом — рецепти для хлібопічки .

Інгредієнти для випічки бородінського хліба наступні: солод, коріандр, дріжджі сухі, вода, борошно двох видів – пшеничне і житнє, мед, сіль, яблучний оцет і рослинне масло.

Всі інгредієнти необхідно закладати саме в тому порядку, як зазначено в рецепті, інакше хлібець може не вийти.

Ще дуже важливо, щоб при закладці інгредієнтів сіль ні в якому разі не контактувала з дріжджами, інакше знову ж таки, хлібець не вийде.

У разі, якщо хліб у Вас опаде при випічці, просто додайте в наступний раз трохи більше борошна або зменшіть трохи кількість води.

Рецепт бородінського хліба для хлібопічки

Отже, на початку кладете в хлібопічку 5 столових ложок солоду. Якщо немає солоду, можна додати сухий хлібний квас – закваску для виробництва квасу в домашніх умовах, до складу якої крім хлібних сухарів входить солод.

Якщо замість солоду використовуєте сухий хлібний квас, тоді можна покласти 7 столових ложок квасу.

Потім додаєте в хлібопічку:

100 грам просіяного житнього борошна

Короткий опис статті: хліб в хлібопічці Як приготувати смачний бородинський хліб в хлібопічці, дивіться рецепт з фото хліб в хлібопічці

Джерело: Бородинський хліб в хлібопічці — рецепт з фото

Також ви можете прочитати