Борошно 2 сорту купити від виробника оптом

14.08.2015

Мука пшеничная 2 сорт (ГОСТ Р 52189 – 2003)


Пропонуємо виробникам хлібобулочної продукції купити муку 2 сорту, з твердих і м’яких видів пшениці, оптом зі складу виробника — Пушкінського борошномельного комбінату. За бажанням клієнта забезпечуємо регулярні оптові поставки пшеничного борошна другого сорту, а також іншої продукції компанії, за вказаною адресою.

Особливості борошна другого сорту

Борошно пшеничне 2 сорту відповідає вимогам, зазначеним у ГОСТ Р 52189-2003, і має такий склад:

 • частка частинок зернових оболонок в масі частинок ендосперму — 8-10%, тому при розтиранні на пальцях залишається не тільки борошняна «пил», а відчуваються крупинки;
 • розмір частинок коливається в діапазоні: від 30 до 200 мкм;
 • вміст крохмалю — до 72%;
 • сира клейковина (у перерахунку на суху речовину) — від 25%;
 • частка клітковини — близько 0,7%, в залежності від відсотка вмісту висівок;
 • білки — 11-16%;
 • високий відсоток зольності — до 1,2%.

Борошно пшеничне другий сорт (купити оптом можна прямо зараз) володіє характерною грубою текстурою і темним кольором. Нормою вважається колірна варіація від світло-сірого до коричневого. Але саме ця особливість — більший вміст зернових зародків, частинок оболонок і алейронового шару — гарантує наявність біологічно активних речовин: вітамінів (А, Е, В), різних мінералів, ферментів.

Борошно пшеничне другого сорту: застосування

Використання пшеничного борошна 2 сорту в більшості випадків передбачає змішування її з іншими сортами. Інакше тісто може виявитися занадто важким для того, щоб піднятися під дією дріжджів (або аналогічних газоутворюючих компонентів).

Борошно (другий сорт) купити оптом можна для:

 • випічки хліба (столових сортів);
 • виробництва виробів з прісного дріжджового тіста;
 • приготування млинців, оладок;
 • виготовлення тіста для деяких видів вареників і пельменів (характерно для національної спрямованості живлення);
 • кондитерського виробництва: цей продукт входить у рецептуру деяких видів печива, вафель і пряників.

Прихильники здорового способу життя вживають продукти на основі даного сорту борошна для підтримки хорошого травлення і не тільки.

Де купити борошно пшеничне 2 сорту оптом

За 15 років успішної діяльності Пушкінський комбінат хлібопродуктів зарекомендував себе як відповідальний виробник і постачальник продукції власного виробництва. У кожному покупцеві ми шукаємо постійного клієнта, з яким готові укласти контракт про співпрацю на цікавих і взаємовигідних умовах.

Короткий опис статті: куплю борошно Борошно 2 сорту, купити яку ви можете у нас – продукт харчування з перемелених зерен пшениці. У складі борошна другого сорту присутні подрібнені частинки ендосперму з великою часткою домішки частинок оболонки зерна. борошно 2 сорту, купити муку 2 сорту, борошно 2 сорту купити, пшеничне борошно 2 ґатунку, де купити борошно 2 ґатунку, борошно другого сорту купити, борошно другий сорт купити, мука пшеничная 2 сорт купити, борошно другого сорту де купити, борошно пшеничне другого сорту купити, борошно з твердих сортів 2 сорту

Джерело: Борошно 2 сорту купити від виробника оптом

Також ви можете прочитати