Борошно для піци . КУЛИНАРОЧКА

16.11.2015

Борошно для піци


Багато господині, у яких виникає думка про приготуванні піци, нерідко задаються питанням про те, яку краще всього використовувати борошно?

У цій статті докладно розглянемо цю животрепетну тему. Ні для кого не секрет, що запорука успішного приготування смачної страви – це, звичайно, правильно обрана борошно.

До того ж вона є незамінним компонентом при випічці, як піци, так і пирогів, пиріжків та інших хлібобулочних виробів.

Борошно для піци обов’язково повинна бути виготовлена з твердих сортів пшениці. Другою умовою ніжною і м’якою італійської піци є те, що борошно необхідно вибирати лише дрібного помелу.

Хоча, все залежить від того, яке саме тісто ви бажаєте приготувати.

наприклад, якщо ви хочете зробити пісочне тісто, то оптимальним варіантом виявиться придбання борошна з досить незначним вмістом клейковини.В іншому ж випадку корж піци вийде дуже жорстким і буде нагадувати «гуму».

Для листкового тіста відмінно підійде борошно з еластичною клейковиною. Завдяки цьому, своєю випічкою ви залишитеся задоволені, адже вона буде дуже ніжною і м’якою.

Крім цього, обов’язковою умовою є те, що при вимішування тіста потрібно уважно стежити за густотою самого замісу.

Припустимо, якщо воно виходить дуже густим і крутим, а має, насправді, бути м’якої консистенції, то треба додавати таку кількість молока, води або сметани (в залежності від рецепту), щоб кінцевий результат повністю відповідав заданому умові.

Борошно для тіста також вимагає того, щоб перед початком використання, її злегка спушили, тоді тестова основа обов’язково вийде дуже пишною і неймовірно ніжною.

Короткий опис статті: борошно для хлібопічки

Джерело: Борошно для піци | КУЛИНАРОЧКА

Також ви можете прочитати