Борошно гречана для дитячого харчування

26.07.2015

Борошно гречана для дитячого харчування

Гречка — цінний харчовий продукт, що містить найважливіші мікроелементи і багатий клітковиною.

Гречку не треба плутати з пшоном, рисом, вівсом і т. д. Це не зернова культура, а насіння далекого родича ревеню.

Гречка — це екологічно чиста рослина, невибаглива до ґрунтів, її вирощують без хімічних добрив. Вона не боїться бур’янів, самостійно витісняє їх з поля, тому для її вирощування не застосовують пестицидів. Досі гречка не піддавалася генним модифікуванню.

Гречка — сировина для вироблення найцінніших продуктів харчування — гречаної крупи гречаної муки.

В ядрі гречки багато мікроелементів таких як: залізо, фосфор, мідь. Ці мікроелементи добре засвоюються організмом людини, сприяють відновленню гемоглобіну в крові та підвищують фізичну витривалість. Також ядро багате вітамінами В1, В2, РР, Р. Зміст рутина має велике значення для профілактики лікування склерозу і гіпертонії.

Відсутність глютену, наявність у складі гречки трудноусваиваемой вуглеводів, за рахунок яких гречка не занадто сильно підвищує рівень цукру в крові, а також те, що білки гречки відрізняються високим ступенем збалансованості за змістом незамінних амінокислот і мають хорошу засвоюваність робить гречану крупу і гречану борошно особливо цінним дієтичним продуктом.

Борошно гречана для дитячого харчування відрізняється високою калорійністю – близько 307 ккал на 100 г продукту містить білки, що володіють найбільшою біологічною цінністю порівняно з білками інших зернових культур.

Крім того, жирнокислотний склад, вміст вітамінів, мікроелементів, рутина визначають високі харчові достоїнства продуктів, що містять гречану муку. Клітковини в гречаної борошні в 1,5–2 рази більше, ніж у вівсі, перловке, пшоно і рис.

Гречана мука — сірувато-коричневого кольору, вона має злегка гіркуватим (горіховим) смаком. Будь рецепт можна адаптувати так, щоб використовувати в ньому гречану муку.

Включаючи в свій щоденний раціон страви на основі гречаного борошна, Ви забезпечите себе потужною профілактикою від «хвороб цивілізації»: порушення обміну речовин, проблеми з холестерином і токсинами, розладів імунітету, наслідків стресу і поганої екології, проблем травлення, серцево-судинних захворювань.

При вживанні людиною продуктів, що містять гречану борошно, зміцнюється судинна система, регулюється робота серця, печінки, шлунково-кишкового тракту.

Крім того, гречана мука відома своїми знижувальними холестерин властивостями, допомагає при артриті, при захворюваннях черевної порожнини, а також допомагає позбутися від легкої депресії, піднімаючи рівень дофаміну в крові.

Вироби з додаванням гречаного борошна рекомендується при аритмії, неврозі, вадах серця, поліартритах, гепатиті, ожирінні і лейкозах, підвищує імунітет.

Коротка характеристика гречаного борошна:

Короткий опис статті: гречана борошно гречане борошно для дитячого харчування Борошно гречана для дитячого харчування

Джерело: Борошно гречана для дитячого харчування

Також ви можете прочитати