Борошно і макаронні вироби оптом. Орская макаронна фабрика.

28.11.2015

Борошно і макаронні вироби оптом

ВАТ «Орская макаронна фабрика» пропонує розглянути можливість укладення договору поставки на борошно і макаронні вироби оптом .

Ми виробляємо

На сьогоднішній день, Орская макаронна фабрика одна з небагатьох виробників макаронних виробів, чия фабрика розташована безпосередньо в зоні вирощування пшениці твердих сортів — це розкіш, в тому числі і для європейських виробників.

Цей фактор дозволяє нам знизити витрати, пов’язані з логістикою, в півтора-два рази, що, природно, позначається на кінцевій ціні продукту. Завдяки близькості до сировинної бази у нас склалися дуже тісні взаємини з фермерами. Крім того, близькість підприємства до зоні виростання дає і інша перевага: ми можемо контролювати якість зерна, стежити за станом посівних площ, прогнозувати врожай на основі даних нашої науково-дослідної лабораторії — повністю контролювати процес вирощування і виробництва. До речі, великі італійські виробники роблять так само — формують своє виробництво навколо сільгоспвиробника.

Природним шляхом, без використання якої-небудь хімії, наші технології досягли ідеального складу продукції. Зберігаючи ідеальний смак, ми зберегли ідеальну ціну!

Ми пропонуємо

ВАТ «Орская макаронна фабрика» пропонує вигідні умови співпраці:

1. широкий асортимент продукції,

2. оптимальне співвідношення ціна/якість.

Ми надаємо активну рекламну підтримку дистриб’юторам нашої продукції: рекламні матеріали на місцях продажу.

  • зовнішня реклама.
  • бонусні програми для стимулювання продажів.
  • програми стимулювання торгового персоналу.

Ми поставляємо

ВАТ «Орская макаронна фабрика» здійснює оптові постачання макаронних виробів і борошна по Всій Росії. Ми вже успішно співпрацюємо з оптовиками з Єкатеринбурга, Іжевська, Пермі, Магнітогорська, Тюмені, Самари, Тольятті, Москви, Набережні-Челни, Казані, Омська, Кургану, Стерлітамака, Вологди, Брянська, Смоленська, Санкт-Петербурга, Республіки Білорусь, Німеччини.

Запрошуємо партнерів всіх регіонів Росії до тривалої взаємовигідної співпраці!

Короткий опис статті: ціни на борошно Виробляємо і реалізуємо борошно та макаронні вироби оптом. Запрошуємо до співпраці оптовиків. Поставляємо борошно та макаронні вироби оптом. Надаємо потдержку партнерам. ТОВ Орская макаронна фабрика. борошно оптом, макаронні вироби оптом, партнерам, макаронні вироби, борошно

Джерело: Борошно і макаронні вироби оптом. Орская макаронна фабрика.

Також ви можете прочитати