Борошно пшенична хлібопекарська (вищого сорту) власного виробництва

06.02.2016

Борошно пшеничне хлібопекарська (вищого сорту) власного виробництва

(Оцінка матеріалу: 3 голоси, середня 5.00 із 5)

Господині знають, щоб спекти смачний хліб, пишні булочки і рум’яний пиріг, потрібна хороша борошно.

Компанія «Алвик» виробляє борошно високої якості, яка ідеально підходить для домашнього хліба та випічки. Зерно для цієї муки вирощено без застосування штучних добрив і хімікатів на власних полях, завдяки чому зберігає всі природні елементи, необхідні для повноцінного і здорового харчування.

Про технології виробництва борошна розповідає начальник ПСБ Рощино Пантелєєв Віталій Євгенович:

— Всім відомо, що споживчі властивості борошна залежать від якості зерна та технології виробництва. За якість і того, і іншого ми можемо ручатися. Справа в тому, що зерно для нашої борошна і хліба ми вирощуємо самі, причому в районі, віддаленому від промислових зон. Про це більш детально розповість інженер техніки і технологій Москвичев Олексій Сергійович.

— Для того, щоб виростити повноцінне зерно, спочатку ми готуємо землю: удобрюємо природним органічним добривом, проводимо механічну боротьбу з бур’янами. Весь процес вирощування зерна проходить у відповідності з агросроками. Точне дотримання правил технологічного ланцюжка, без скорочень і спрощень заради економії – ось головний секрет хорошого зерна. Крім того, зібраний урожай треба вміло зберегти. В ангарі, де зберігається наше зерно, встановлена певна вологість, проводиться спеціальна обробка.

Звичайно, від моменту приймання пшениці до виходу готової продукції зерно проходить дуже довгий шлях.

Спочатку вирощене зерно ми відправляємо в лабораторію на дослідження. В лабораторії перевіряють якість зерна, визначають його потенціал, енергетичну цінність. Так, наприклад, фуражне зерно від споживчого відрізняється тим, що має низький рівень клейковини. А для виготовлення борошна підходить тільки повноцінне зерно. Лаборант становить помольну партію і виносить свій вердикт. І вже за результатами аналізу ми робимо висновок про те, що вийде з цього зерна.

Далі йде багаторазова очищення зерна з допомогою різних технологій: відбір мінеральних, легенів, засмічених і металомагнітних домішок. Потім починається підготовка зерна до помелу: його зволоження і отволаживание.

І тільки після цього починається багатоетапний процес помелу, під час якого відбувається сортування та збагачення отриманої крупи. Весь процес відбувається в автоматичному режимі на сучасному обладнанні, тому кожен етап витримується строго за технологією, в даному випадку повністю виключений людський фактор. Завдяки цьому і виходить борошно відмінної якості.

Технолог Щипунова Людмила Вікторівна:

A — Подивіться, яку ми отримуємо борошно: вонасолодкувата на смак, теплого світло-кремового кольору. До речі, наші бабусі визначали якість борошна так: розжовували борошно – хрускіт на зубах означав, що борошно погано очищена.

З борошномельного цеху ми отримуємо борошно вищого сорту, першого сорту, другого сорту та чудові харчові очищені висівки. Кожен продукт пройшов усі випробування на якість і отримав знак госту.

Борошно вищого сорту. Відрізняється тим, що при розтиранні між пальцями не відчувається крупинок. Колір білий зі злегка кремовим відтінком. Цей сорт борошна найбільш поширений при виготовленні вищих сортів борошняних виробів. Пшеничне борошно вищого сорту має гарні хлібопекарськими властивостями, вироби з неї мають гарний обсяг і дрібну розвинену пористість. Таку борошно краще всього використовувати для пісочного, листкового і дріжджового тіста, борошняні соуси і заправки.

Борошно першого сорту. На дотик м’яка, тонкого помелу, білого зі злегка жовтуватим відтінком. Борошно першого сорту має досить високий вміст клейковини, що робить тісто з неї еластичним, а готові вироби — хорошої форми, великого обсягу, приємного смаку та аромату. Борошно першого сорту доцільно використовувати для несдобных виробів: булок, пирогів, млинців, національних видів локшини та ін.

Окремо потрібно сказати про висівках. За своїм хлібопекарським властивостям вони поступаються сортового пшеничного борошні, але характеризуються більш високою харчовою цінністю. Висівковий хліб містить корисну клітковину, мало калорій, завдяки чому дуже корисний для здоров’я.

При деяких шлунково-кишкових захворюваннях рекомендується хліб з високосортної пшеничного борошна, особливо підсушений. Але при інших порушеннях роботи травного тракту необхідно більше клітковини, яка стимулює його діяльність. У цьому разі, а також для огрядних людей хліб з борошна грубого помелу краще і корисніше.

МУКА ХЛІБОПЕКАРСЬКА: сорти вищий і перший. Відповідає ГОСТу, додаються всі необхідні сертифікати.

Самовивіз або доставка в будь-яку точку Росії.

Розрахунок вартості доставки проводиться індивідуально.

Борошно доставляється в мішках по 5, 10, 25 і 50 кг. Оплата готівковим і безготівковим розрахунком.

Контактна особа: Світлана Масленнікова

Телефонуйте за номерами: 8-904-808-47-62, 8-902-61-44-329

8 (351) 729-83-38 (додатковий 122)

E-mail: Ця e-mail адреса захищена від спам-ботів, для його перегляду у Вас повинен бути включений Javascript

Придбати борошно можна в аптеках за наступними адресами:

 1. вул. Червоного Уралу, 8
 2. Комсомольський пр. 105
 3. Комсомольський пр. 88
 4. Комсомольський пр. 85
 5. Комсомольський пр. 48
 6. Комсомольський пр. 37
 7. Комсомольський пр. 15
 8. Комсомольський пр. 22
 9. вул. Сонячна, 28
 10. вул. Молодогвардійців, 62
 11. вул. Братів A Кашириных, 134
 12. вул. Братів Кашириных, 107
 13. вул. Братів Кашириных, 105
 14. вул. Братів Кашириных, 101
 15. вул. Братів Кашириных, 95а
 16. вул. Братів Кашириных, 110A
 17. вул. Братів Кашириных, 102
 18. вул. Братів Кашириных, 93
 19. вул. Чичеріна, 5
 20. вул. Косарєва, 8
 21. вул. Косарєва,71
 22. вул. Кузнєцова, 8
 23. вул. Воровського, 40
 24. вул. Дзержинського, 128
 25. вул. Дзержинського, 91A
 26. вул. Гагаріна, 17
 27. вул. Богдана Хмельницького, 35
 28. вул. 50 років ВЛКСМ, 35
 29. Шосе Металургів, 41
 30. вул. Сталеварів, 30
 31. вул. Румянцева, 28бА
 32. вул. Хохрякова, 4
 33. вул. Чоппа, 2
 34. вул. Марченко, 16
 35. вул. Кірова, 4
 36. пр. Перемоги, 328
 37. пр. Перемоги, 315
 38. пр. Перемоги, 323
 39. пр. Перемоги, 324
 40. вул. Салавата Юлаєва,3
 41. вул. 250 років Челябінську, 17
 42. Долгодеревенское
 43. вул. Степана Разіна, 2
 44. вул. Праці, 161
 45. вул. Калініна, 34
 46. Копейское шосе, 7

Короткий опис статті: борошно пшеничне Компанія «Алвик» виробляє борошно високої якості, яка ідеально підходить для домашнього хліба та випічки. Борошно в аптеках Алвик

Джерело: Борошно пшеничне хлібопекарська (вищого сорту) власного виробництва — Доктор Алвик

Також ви можете прочитати