Борошно пшеничне оптом і в роздріб

19.08.2015

Натуральний продукт

ТОВ «Заволжя» займається виробництвом борошна пшеничного і житнього борошна з 1995 року. Виробничі потужності невеликі 800 тонн борошна на місяць. Головною перевагою нашого підприємства є те, що ми маємо можливість оперативно перебудовуватися під конкретного замовника, тобто виробляти борошно борошно вищого і першого сортів загального призначення і хлібопекарську. Бажання замовника для нас закон. Якщо потрібно борошно з вмістом клейковини 35% і більш ласка, 23-25% ласка. Це досягається не за рахунок всіляких добавок, а за рахунок натурального зерна. У Заволжя Волгоградської області з його жарким сухим кліматом обсяги виробництва зерна хоч і не великі, але якість відмінна, тому є великі можливості формувати помольні партії. Так само ми можемо запропонувати широкий діапазон за якістю клейковини від 50 од. до 100 од. і більше і за іншими показниками, що характеризує технологічні властивості борошна.

Замовивши борошно у нас ви будете приємно здивовані точністю виконання замовлення за прийнятними цінами. Доставку здійснюємо власним транспортом, можлива відправка транспортом замовника.

Для роздрібної торгівлі борошном ми пропонуємо розфасовку 2, 5, 10, 25 і 50 кг

Якщо Ви боретеся за якість готової продукції, Вам з нами по дорозі.

В цілях стабілізації цін на борошно ми можемо організувати для вас закупівлю зерна, зберегти і переробити в зручні для вас терміни на давальницькій основі. Вартість переробки 1500 руб/тонна вихід борошна вс 50% 1 сорту 25%.

ТОВ «Заволжя» компанія фермера Петра Великого реалізує борошно вищого та борошно першого сорту оптом і в роздріб. Власне виробництво натуральної продукції дозволяє нам гарантувати якість що поставляється на ринок товару. Кожен етап виготовлення борошна перебуває під жорстким контролем кваліфікованих спеціалістів. Тому натуральний продукт борошно повністю відповідає заявленій якості і категорії. Борошно пшеничне дуже затребувана на ринку. Вона використовується для випічки хлібобулочних і макаронних виробів, кондитерської продукції та багато іншого. Сьогодні на ринку можна побачити масу оголошень «продам борошно». Однак існує ризик придбати продукт низької якості. Що істотно відбитися на випічці. Якість борошна залежить від способу помолу зерна, сорти, використовуваного обладнання, професіоналізму фахівців і багато чого іншого. Тільки точно дотримуючись технології можна отримати дійсно хорошу продукцію. Компанія пропонує купити борошно оптом від виробника. Така угода має ряд переваг. Насамперед, покупець отримує продукцію з гарантією якості, а також найкращі ціни на товар. Клієнти компанії більше не шукають оголошення «продам оптом борошно».

Вам потрібна борошно оптом в Москві, доставка оптом борошна в Москву або інше місто Росії, тоді телефонуйте нам +79047735164 Великий Петро Григорович.

Для Вас актуальні питання: борошно оптом ціна, борошно купити оптом, купити борошно оптом від виробника, борошно вищого сорту купити оптом, купити борошно вищий сорт оптом, купити борошно пшеничне, борошно пшеничне купити, пшеничне борошно ціна, борошно в Волгограді оптом, борошно в Волгограді доставка, борошно оптом в Москві, доставка оптом борошна в Москву, доставка борошна з Росії, борошно оптом в Тамбові, борошно оптом у Воронежі, борошно оптом в Ростов-на-Дону, борошно оптом в Астрахані, борошно оптом в Саратові, борошно оптом Санкт-Петербург.

З повагою директор ТОВ «Заволжя» Великий Петро Григорович.

Юридична адреса:

404062 Волгоградська область, р. п. Биково, вул. Світу 125

Директор Великий Петро Григорович сот. 8-904-773-51-64

тел. (84495) 3-11-92, факс (84495) 3-21-42

менеджер Олена +7-927-518-33-32

E-mail Цю адресу електронної пошти захищено від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Борошно у Волгограді оптом

Потребуєте продукції високої якості – ласкаво просимо в інтернет-магазин. Компанія пропонує купити борошно оптом і в роздріб. Тому замовлення товару в інтернет-магазині можуть оформити як приватні, так і юридичні особи. Купити борошно пшеничне можна для особистого використання в домашніх умовах або для виробництва різних ласощів на продаж, для реалізації продукту в супермаркетах та інших цілей. Компанія завжди рада співпраці, незалежно від об’єму замовленого товару. Борошно у Волгограді оптом реалізується за нижчими цінами. Вартість продукту, як правило, залежить від його сорту. Потрібна борошно, купити оптом товар можна в будь-який час. Замовити натуральний продукт можна, не виходячи з дому. З нами Вам не потрібно робити запит «куплю оптом борошно». Компанія доставить товар покупцеві швидко, якісно і недорого. Сьогодні купити борошно вищий сорт оптом недорого можна тільки безпосередньо у виробників. Ми пропонуємо перевірений товар за розумною ціною. І на наших складах знаходиться відмінна борошно вищого сорту, купити оптом яку можна негайно. Зв’язавшись з менеджером компанії по телефону, потенційний покупець отримає відповіді на свої питання.

Борошно у Волгограді, доставка

Здійснюючи замовлення натуральної продукції в нашої компанії, не потрібно думати про те, як його забрати. Ми здійснюємо доставку товару, незалежно від обсягу замовлення. У розпорядженні компанії знаходяться транспортні засоби різної вантажопідйомності. Якщо потрібна борошно у Волгограді, доставка з легкістю буде здійснена як 10 кілограм продукції, так і понад 25 тонн. Компанія дорожить створеної репутацією і з великою відповідальністю підходить до свого провадження. Потрібно пшеничне борошно, ціна на вищий і перший сорт вказана в каталозі інтернет-магазину. Також тут можна ознайомитися із вартістю доставки товару. Цікавить борошно оптом, ціна набагато менша, ніж купувати продукт у роздріб. Вартість товару також можна уточнити у менеджера по телефону. ТОВ «Заволжя» — це високоякісна борошно пшеничне, купити яку можна вигідно з доставкою за вказаною замовником адресою.

На нашому сайті Ви можете замовити борошно оптом від виробника. Ми випускаємо борошно пшеничне вищого і 1-го сорту, борошно житнє вищого і 1-го сорту. Так само ми можемо змінити наше обладнання на випуск борошна з заданими Вами характеристиками.

Короткий опис статті: борошно купити оптом Борошно поставки з Росії, куплю борошно оптом, купити оптом борошно, борошно оптом ціна, борошно пшеничне, борошно купити оптом, куплю оптом борошно, продам борошно, купити борошно оптом від виробника, борошно вищого сорту купити оптом, купити борошно вищий сорт оптом, купити борошно пшеничне, борошно пшеничне купити, пшеничне борошно ціна, борошно в Волгограді оптом, борошно в Волгограді доставка, борошно оптом в Москві, доставка оптом борошна в москву, доставка оптом борошна-з росії, доставка оптом борошна в Москву, борошно оптом в Москві, борошно оптом в Саратаве, борошно оптом в Тамбові, борошно оптом у Воронежі, борошно оптом в Ростов-на-Дону, борошно оптом в Астрахане. куплю борошно оптом, купити оптом борошно, борошно оптом ціна, борошно пшеничне, борошно купити оптом, куплю оптом борошно, продам борошно, купити борошно оптом від виробника, борошно вищого сорту купити оптом, купити борошно вищий сорт оптом, купити борошно пшеничне, борошно пшеничне купити, пшеничне борошно ціна, борошно в Волгограді оптом, борошно в Волгограді доставка, борошно оптом в Москві, доставка оптом борошна в москву, доставка оптом борошна-з росії, доставка оптом борошна в Москву, борошно оптом в Москві, борошно оптом в Саратаве, борошно оптом в Тамбові, борошно оптом у Воронежі, борошно оптом в Ростов-на-Дону, борошно оптом в Астрахане.

Джерело: Борошно пшеничне оптом і в роздріб

Також ви можете прочитати