Борошно текстуроване (екструзійна) купити оптом від виробника.

31.07.2015

Борошно текстуроване (екструзійна)

Хліб — всьому голова! Але в наш стрімкий час-час технічного прогресу і новітніх технологій, споживач хоче чогось надзвичайного, смачного, та й щоб зберігалося довше. Ці споживчі запити стосуються і хліба.

Винахідливість технологів і тут знайшла своє місце — додавання в тісто текстурованою (екструзійної) борошна.

Борошно текстуроване не тільки покращує смакові та поживні якості хліба, вона робить його пишним і збільшує термін зберігання без використання хімічних домішок.

Якісна сировина плюс новітні технології — і, будь ласка, споживайте на здоров’я хліб XXI століття.

Борошно текстуроване — продукт переробки звичайної борошна (житнього, кукурудзяного, вівсяної, пшеничної, ячмінної, пшоняної), який виходить внаслідок екструзійної обробки.

Доцільність використання текстурованою борошна обумовлюється низкою економічних і якісних показників.

Так, з економічної точки зору використання даної сировини призводить до істотного скорочення тривалості виробничого циклу внаслідок поєднання ряду технологічних операцій: зниження витрат сировини, енерго — і трудовитрат на одиницю готового продукту, досягнення певної гнучкості виробництва з точки зору його переналаживания на виробництво інших видів продукції.

Якісні переваги текстурованою борошна полягають у наступному.

При гарячої екструзії (високі температури, тиск і механічні навантаження) крахмалсодержащего зернового і круп’яного сировини відбуваються глибокі зміни у вуглеводному комплексі. Крохмаль декстренизируется. Зміст нативного крохмалю знижується в 1,8-2 рази. Вміст водорозчинних речовин підвищується в 5-8 разів у порівнянні з вихідною сировиною, що характеризує підвищення харчової цінності зернових екструдатів і підвищення їх засвоюваності організмом людини.

При екструзійної обробки зернової сировини не змінюються властивості жирових речовин, а відбувається утворення крахмаллипидных комплексів. В процесі екструзії інактивується ліпаза і знижується активність ліпоксигенази, що сприяє більш тривалому зберіганню продуктів.

Крім того, в результаті впливу високих температур (100 -150°С) відбувається практично повна стерилізація борошна.

Борошно текстуроване — натуральна і не дає ніяких сторонніх присмаків.

Так, коефіцієнт набухаемости необробленої вівсяного борошна становить 2,8 см3/г, а після екструзійної обробки підвищується в середньому в 2,5-3 рази і становить відповідно 8 см3/р.

Завдяки специфіці обробки і отриманим в результаті її властивостям, борошно текстуроване може використовуватися як високоякісне натуральне сировину при виробництві хлібобулочних виробів, м’ясних напівфабрикатів, ковбас, майонезів, кетчупів, при приготуванні пивного сусла.

  • Температурний режим виготовлення борошна — від 100 °С до 150 °C
  • Вологість готового продукту (борошна текстурованою) — від 2 12 %.

Короткий опис статті: купити борошно оптом

Джерело: Борошно текстуроване (екструзійна) купити оптом від виробника.

Також ви можете прочитати