Борошно ячмінне (цілісна) старорусски. Біловоддя, 750 р

24.07.2015

Борошно ячмінне (цілісна) старорусски. Біловоддя, 750 г

Країна: Росія

Ячмінне борошно «з-старорусски» — це цельносмолотое зерно ячменю, вирощеного на власних посівних площах селянсько-фермерського господарства «Біловоддя» без застосування штучних добрив і хімікатів.

Ячмінь вважається однією з найбільш древніх оброблюваних людиною культур.

В даний час ячмінь є культурою самого широкого розповсюдження.

В цільній ячмінної борошні зберігаються всі корисні властивості, весь природний набір вітамінів і мінералів цільного зерна, в їх активній біодоступність формі. Будь-який лікар і фармацевт підтвердить, що натуральні вітаміни набагато краще штучних і головне — абсолютно безпечні для здоров’я.

Особливістю ячмінного борошна є велика кількість полісахариду b глюкану, що володіє холестерино-знижувальним ефектом, хороше співвідношення між білком і крохмалем, багате вміст провітаміну А, вітамінів групи В і мінеральних речовин: Са, Р, I, особливо багато кремнієвої кислоти.

Ячмінне борошно хороша в млинці, печиво, в якості добавки (неосновної борошна при випіканні хліба. Ячмінне борошно добре додавати в якості загусника в супи і соуси.

Оскільки вміст клейковини в ячмені, невелика, тому вона, як правило, не використовується в якості основного компонента для приготування хліба.

Борошно із ячменю володіє помірним, неяскравим ароматом і легким горіховим присмаком, надає випічці м’якість. Хліб з домішками ячмінної муки відрізняється терпкуватим смаком.

Ще ячмінну борошно можна використовувати для приготування тістечка «картопля».

Приємного апетиту і доброго здоров’я!!

Короткий опис статті: цільна борошно

Джерело: Борошно ячмінне (цілісна) старорусски. Біловоддя, 750 г

Також ви можете прочитати