Булочки з цільнозерновий борошна

16.07.2015

Цільнозернові булочки

Опубліковано 29.04.2014

Калорійність: Не вказана

Час приготування: Не вказано

Ми мріємо. Малюємо собі яскраві красиві картинки – розкішного відпочинку, дизайнерського ремонту, веселих прогулянок, романтичних вечерь. Малюємо і явно чи підсвідомо, але голосно страждаємо на тему того, що не можемо отримати прямо зараз. Бурчимо, відкладаючи життя. Живемо, чекаючи, коли нарешті заживемо.

А якщо не мріяти? Навіщо, скажіть, наприклад, чекати гарячих булочок з цільнозерновий борошна на сніданок з акомпанементом у вигляді ароматної кави, тонкого скибочки «Маасдама» і шовковистого вершкового масла, якщо ви вже зараз можете реалізувати цю картинку?

Повірте, рецепта, простіше цього, знайти практично нереально. Увечері ви зважуєте продукти, не знімаючи миски з ваг (півхвилини), міксером змішуєте до однорідності (дві хвилину), миєте віночки (ще півхвилини). Скільки вам знадобиться часу? П’ять хвилин? Хіба це суттєво? Вранці викладаєте тісто на стіл, пару раз складаєте конвертом (дві хвилини), разрезаете на порційні шматочки і викладіть їх на деко (плюс приблизно стільки ж). Залишаєте для вистоювання, йдете в душ. Через півгодини прибираєте сніданок в духовку і оголошуєте підйом по дому. Поки народ протирає сонні очі і натягує футболки, ви заварюєте чай. До моменту, коли всі стануть і почистять зуби, у вас на столі буде стояти кошик зі свіжоспеченими цільнозерновими булочками, пахнуть вашою турботою, увагою і любов’ю.

Інгредієнти:

— 300 г білої пшеничної муки;

— 100 г пшеничного борошна цільнозерновий;

— 300 г сметани;

— 100 г кефіру;

— 10 г солі;

— 1/4 ч. л. сухих дріжджів;

Приготування

Отже, вечір. Готуємо тісто для булочок з цільнозерновий борошна.

На ваги ставимо миску. У миску просіваємо борошно (гаразд-гаразд, не бурчіть, що це додаткова хвилина часу – можна і не просіяти, особливо різниці не відчуєте, просто мені так приємніше – люблю бачити, як борошно чарівним невагомим дощем опускається вниз, перетворюючись в прохолодну гостру гірку). Додаємо сіль. Дріжджі. (Не бійтеся, чверті чайної ложки якраз достатньо, це не помилка. Ну, якщо зовсім-зовсім страшно, покладіть третину, але не більше).

Рецепт для тих, хто зовсім не боїться дріжджового тіста — здобні ризькі булочки .

Викладаємо кефір і сметану. Сміливо варіюємо пропорції, замінюємо перше йогуртом і ряжанкою, друге – густий, злегка відваженого кисляком і жирними вершками, змішаними з ложкою молока. У загальній складності у вас повинно бути 400 г кисломолочних продуктів, а як ви наберете, по суті, не так і важливо.

І вмикаємо міксер. Тісто буде липким і дивним, все нормально, так і повинно бути. Накривайте миску рушником, ставте її в місце, де немає протягів, і йдіть спати з думками про те, який шикарний сніданок з цільнозернових булочок вас чекає.

Зранку першим ділом переконуємося, що дріжджі спрацювали, заспокоюємося і ставимо в розумі галочку – наступного разу дійсно можна обійтися чвертю ложки, тривалий процес ферментації вас виручить.

Як слід присипаємо стіл борошном і викладаємо тісто.

Липке. Кілька разів звертаєте його в два-три рази. Не обминайте сильно, просто складайте. І ще разок – ось тепер сталося диво, і з тестом можна працювати.

Короткий опис статті: борошно цільнозернові Що може бути краще, ніж почати свій ранок з ніжною, ароматною і смачної булочки з цільнозерновий борошна? Подаруйте своїм близьким хвилинку щастя і радості. булочки, цільнозернові борошно, рецепт

Джерело: Булочки з цільнозерновий борошна

Також ви можете прочитати