Чапаті з житнього борошна . Рецепт чапаті з фото . Житні коржі .

11.05.2016

Інгредієнти до рецептом «Чапаті з житнього борошна»:
Житні коржі родом з Індії

Видів хліба настільки багато, що кожен день можна готувати з простих інгредієнтів це незамінне блюдо і щоразу дивувати різноманітністю своїх близьких. Сьогодні поговоримо про індійський хліб «Чапаті».

Чапаті — це коржі з цільнозерновий борошна без дріжджів з виглядом нагадує тонкий лаваш. Як правило, чапаті обсмажують на сухій сковороді, а потім печуть над відкритим вогнем, щоб коржі роздулися як кульки.

Сама назва «чапаті» походить від тюркського «шаппоты» — удар долонею, без чапаті не обходиться ні один прийом їжі в Індії, але це не дивно, тому що дуже складно переоцінити всі переваги цих коржів: вони готуються дуже швидко, не вимагають багато продуктів і корисні завдяки борошні, яка в більшій частині містить висівки.

Коржі подаються до різних страв з овочів, рису і до супів. Чапаті використовують замість ложки, загортаючи в нього їжу. Розмір коржі може бути різний, але середня величина — близько 10 см в діаметрі. Чапаті на відміну від хліба краще готувати не заздалегідь, а безпосередньо перед подачею на стіл.

Якщо у вас немає цільнозерновий і житнього борошна, то можна замінити пшеничним борошном і додати висівок у співвідношенні 3:1. Приготування чапаті вимагає вправності і практики, але навіть, якщо коржі не раздуются вони все одно будуть смачними і послужать прекрасним доповненням до вашого столу.

Приготування страви за рецептом «Чапаті з житнього борошна»:

Короткий опис статті: житнє борошно купити Видів хліба настільки багато, що кожен день можна готувати з простих інгредієнтів це незамінне блюдо і щоразу дивувати різноманітністю своїх близьких. Сьогодні поговоримо про індійський хліб «Чапаті».

Джерело: Чапаті з житнього борошна | Рецепт чапаті з фото | Житні коржі | Домашні коржики на Webspoon.ru

Також ви можете прочитати