Чим Перші страви відрізняються від Других і Третіх?

21.08.2015

Чим Перші страви відрізняються від Других і Третіх?

Першими стравами, як правило, називають так звані супи. До супів відносять їжу приготовлену в больоне, на воді, є ще супи-креми. Наприклад, борщ, щі, харчо, солянка, розсольник, вермішелевий, гороховий, квасолевий, овочевий, шурпа, молочні супи та ін. тобто всі ці страви об’єднує одне — рідини в них на багато більше. Перше обов’язково необхідно включати в свій раціон, так як дієтологи стверджують, що вони набагато корисніше других страв. Мабуть, найбільш корисними є супи з бобових (горох, квасоля, маш, сочевиця тощо).

Чим Перші страви відрізняються від Других і Третіх?

Перші страви поділяють на прозорі і заправні.

До других відноситься велика різноманітність страв з м’яса, картоплі, бобових, овочів, риби, печінки та ін. Фарширований перець, пельмені, манти, хінкалі пр. — теж другі страви. До речі, різні майонезні салати, яких широкий асортимент представлений в гастрономії,теж є саме другими стравами))). Різні холодцы, буженина і т.д. — це вже холодні закуски)).

Прочитавши Ваше питання, чому то відразу згадалася чудова трилогія Гайдая «Операція «И» та інші пригоди Шурика», а точніше фрагмент з неї, коли «невиправний» хуліган Федя готувався до свого улюбленого дії за час перебування на добі. аж надто він красиво біжить на цей довгоочікуваний обід!

Так от, перераховую відмінності страв і заодно меню обіду:

Перше блюдо: обов’язково рідке, частіше гаряче вариво (суп, борщ, солянка, російські щі, вуха і т. д.), особисто я просто обожнюю окрошку! У варіанті з Федьком — БАЛАНДА!

Друга страва: обов’язковий гарнір і яка-небудь м’ясна, рибна або овочева добавка (варіантів безліч). У варіанті з Федьком — ШАШЛИК з восьми шматочків м’яса (на шампурі).

Третє блюдо: згоден з Піраньєю — це різні десерти, такі як морозиво і всілякі солодкі делікатеси. У варіанті з Федьком — «А КОМПОТ» (одна склянка).

Ось подивіться цей кумедний момент, думаю це відео проллє світло на Ваш «замудренный» питання!

у вибране посилання віддячити

Короткий опис статті: кулінарія другі страви Першими стравами, як правило, називають так звані супи. До супів відносять їжу приготовлену в больоне, на воді, є ще супи-креми. Наприклад, борщ, щі, харчо, солянка, розсольник, вермішелевий другі страви, кулінарія, перші страви, треті страви

Джерело: Чим Перші страви відрізняються від Других і Третіх?

Також ви можете прочитати