Де потрібен зародок кукурудзяний оптом, або поради по використанню

21.01.2016

Де потрібен зародок кукурудзяний оптом, або поради по використанню кукурудзи

Кукурудзяним зародком називають виділяється частина зерна. Якщо ви вирішили робити комбікорм або масло, то економічно вигідно купувати зародок кукурудзяний оптом. Однак це лише мала частина того, що можна зробити з даної рослини. Якщо ви плануєте в майбутньому розширення виробництва, то вам допоможе наша коротка інформація про інших продуктах переробки кукурудзи.

По-перше, з неї виробляють крупу, яка використовується в консервах в поєднанні з м’ясом, з фруктовим або овочевим пюре. Якщо вона отримана із зерен білої кременистої кукурудзи, містить на 2% більше білків. А для крупи з жовтого зубовидного сорту характерна значна кількість вітамінів РР і каротин.

Кукурудзяна каша відрізняється високою калорійністю і вмістом екстрактивних речовин, перевершуючи в цьому відношенні манну, рисову, перлову і гречану. Вона може виступати в якості самостійного блюда, так і входити до складу котлет, биточків, пудингів або супів. Рецепти з цією крупою є в кухні багатьох народів світу.

Другий важливий продукт, одержуваний з кукурудзи, — борошно. Після просіювання вона на дотик і зовні нагадує пшеничне, але відрізняється від останньої високою калорійністю, значним вмістом жиру, кислотністю і зольністю. З неї готують пудинги, вареники або оладки.

Для отримання розсипчастості і приємного смаку кукурудзяне борошно змішують з пшеничним при виготовленні кондитерських виробів: тортів, еклерів або печива.

Завдяки унікальному білкового складу дана борошно — ідеальний інгредієнт для пивоваріння. Наприклад, у ній відсутні альбуміни розчинні у воді, викликають помутніння пива.

І, нарешті, третій безцінний продукт переробки кукурудзи — крохмаль. За своєю структурою він є складним вуглеводом, який добре засвоюється організмом людини. Якщо ви вирішили відкрити кондитерське або хлібопекарське виробництво, то вам обов’язково потрібно крохмаль кукурудзяний купити .

Крім харчової промисловості він застосовується в медицині, в паперовому і текстильному виробництві, для виготовлення косметичних препаратів.

Крохмаль з кукурудзи виходить в результаті її замочування в гарячій воді з домішкою сірки. В процесі тонкого помелу він відділяється і очищається від глютену. У результаті виходить крохмаль високої якості та харчової цінності.

Будівельна документація

Короткий опис статті: кукурудзяна мука купити

Джерело: Де потрібен зародок кукурудзяний оптом, або поради по використанню кукурудзи

Також ви можете прочитати