Де придбати органічні продукти? Продаж органічних продкуктов.

03.08.2015


Organic Food | Органік Біо Еко
Купівля

Органічні продукти в Україні можна купити як в спеціалізованих магазинах, так і в деяких супермаркетах. Існує також ряд інтернет-магазинів, які здійснюють доставку як сертифікованих органічних продуктів, так і фермерської продукції без сертифікації, але заслуговує на думку самих магазинів уваги покупців.

Купуючи органічні продукти, звертайте увагу на маркування та запитуйте про наявність органічного сертифікату. Копії сертифікатів представлені на сайтах органічних виробників і магазинів, що продають справжні органічні продукти.

СУПЕРМАРКЕТИ, ДЕ ПРОДАЄТЬСЯ ОРГАНІК


Кращим роздрібним продавцем органічних продуктів в 2011 році був визнаний винний супермаркет GoodWine. Таку оцінку дали магазину самі виробники органічної продукції.

В супермаркеті продаються органічні вина, соки, джеми, мед. оливки, і широкий спектр молочної продукції від сирого органічного молока найбільшого українського органічного виробника до французьких органічних сирів та італійського органічного вершкового масла. Також були помічені у продажу органічні вершки, сир та вершкове масло українського виробництва, органічні крупи, сезонні органічні овочі та фрукти.

Органічні продукти в магазині виділені спеціальним знаком «Organic».


Супермаркети «Сільпо» стали першою в Україні великою мережею, яка запропонувала споживачам сертифіковані органічні продукти. Органічна продукція в магазинах, як правило відзначена спеціальним знаком «Органічні продукти», але не завжди знаходиться поруч з цінником, що вимагає уточнень у працівників магазинів.

Почавши з українського органічного меду та імпортних органічних овочів і фруктів, сьогодні «Сільпо» пропонує як італійські органічні макаронні вироби і органічна оливкова олія, так і сире органічне молоко українського виробництва.

Ми змогли знайти органічні продукти практично у всіх основних магазинах мережі Сільпо р. в Києві .

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНИ ПРОПОНУЮТЬ ОРГАНІК


Одним з піонерів ринку органічних продуктів Ecoclub.ua. На сайті можна замовити широкий спектр сертифікованих органічних продуктів та замовити їх доставку додому або в офіс.

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ МАГАЗИНИ І БУТІКИ, ПРОДАЮТЬ ОРГАНІЧНІ ПРОДУКТИ

У магазинах представлена, як сертифікована органічна продукція, так і не органічні продукти. На сайті, продукти з органічним сертифікатом підписані, як «органічний продукт» і позначені відповідним знаком.


Органік Ера
пропонує органічні молочні продукти, фрукти, овочі, зелень, мед, джеми, борошно, крупи, м’ясо, макаронні вироби, олію, сиропи та повидла, соєві продукти, чай.

На сайті є часткова інформація про виробників органічної продукції. Надані фотокопії органічних сертифікатів виробників.

При пошукових запитах «органічні продукти» можна зіткнутися і з псевдо-органіком. Не сертифікованими але продають продукцію як органічну є ФГ «Байрон Агро», ТМ «Вілла Роз», ФГ «Семеро Козенят», Авангард, ТМ «Organic Eggs», Ovostar Union, ТМ «Organic Eggs», «Біо Яйця» і ряд інших.

Тільки наявність органічного сертифікату гарантує відповідність терміна «органік» контрольованого походженням і якості органічної продукції.

Короткий опис статті: соєве борошно Де продаються органічні продукти, органічні магазини, органічні виробники. Продаж органічних продуктів.

Джерело: Де придбати органічні продукти? Продаж органічних продкуктов. | Organic Food | Органік Біо Еко

Також ви можете прочитати