Депутати просять ФАС зясувати, чому зростають ціни на борошно

12.07.2015

Депутати просять ФАС з’ясувати, чому зростають ціни на борошно, макарони і гречку

За станом на 20 лютбря 2014 року урожай пшениці склав 62,2 млн тонн, що на 14,5% больше, ніж в 2013 році.

заступник Голови комітету Держдуми з аграрних питань Надія Школкина направила сьогодні лист голові Федеральної антимонопольної службиби Ігорю Артем’єву, в якому вона просить перевірити ціни на борошно, макаронні вироби і крупи та вжити заходів у разі виявлення спекуляцій, сообповідомляє ТАСС.

«В Держдуму надходятьброщення громадян про різке підвищення роздрібних цін на соціально значущі продовольчі товари, в тому числі на борошно пшеничне, макаронні вироби, рисову і гречану крупи», — йдеться у документі.

Школкина послалася на інформацію Мінсільгоспу РФ. згідно якої станом на 20 лисбря 2014 року урожай пшениці склав 62,2 млн тонн, що на 14,5% больше, ніж в 2013 році, рису — 1,1 млн тонн, що на 10% больше, ніж у минулому році, гречки — 744,7 тисячі тонн, що на 27,4% больше, ніж в 2013 році.

Нагадаємо, раніше про те, що зростання цін на макарони може прискоритися і скласти 20-25%. заявив генеральний директор компанії «Екстра М» Андрій Дрібний. На його думку, продукція може подорожчати на тлі зростання цін на зерно твердих сортів пшениці, який склав майже 70% за жовтнябрь-ноябрь. У Міністерстві сільського господарства при цьому заява виробників макаронних виробів про підвищення цін на їх продукцію, пов’язаному з нестачею зерна, вважають неспроможним.

Фото: Дмитро РОГУЛИН / ТАСС.

Короткий опис статті: ціна на борошно В Держдуму надходять звернення громадян. Єкатеринбург Он-Лайн: Новини Єкатеринбурга

Джерело: Депутати просять ФАС з’ясувати, чому зростають ціни на борошно, макарони і гречку

Також ви можете прочитати