Деревне борошно ціна

31.08.2015

Деревне борошно: виробництво

Деревне борошно складається з мелкодробленой деревини. Залежно від мікрометрів вічок сита, через яку її просівають, борошно може бути різних марок: 140, 180, 250, 400, 560, 1250, Т і Ф (ГОСТ 16361-79). Ще одна якісна характеристика, в залежності від якої деревне борошно поділяють на більш і менш якісну – присутність в тирсі кори.

Сировиною для випуску деревної муки служить деревна стружка і тирса. При цьому не всі з останніх підходять. Якщо при роботі з обкорованими матеріалами беруть тирса з усіх верстатів (також придатні тирса з усіх круглих пив, таких як обрізні машини і торцювання), то при використанні сировини на лісопильних рамах першого ряду до складу тирси потрапляє багато кори, яка є причиною темного кольору борошна. Як результат, при даному виробництві підходять тирса від рам 2го ряду.

Першим етапом виробництва деревного борошна є попереднє роздрібнення на дробильному устаткуванні, максимальною потужністю з якого мають молоткові млини. Зокрема, продуктивність агрегату В77-2М – 350-450 кг/год, вихід борошна марки 180 – від 60 до 65%. Наступний етап – подрібнені тирсу змішуються в бункері з деревною стружкою. після чого сушиться до вологості в 5-8% в сушильних установках, спроектованих за барабанного типу. Відзначимо, що спочатку в тирса можуть потрапити металеві частинки, тому сировина проходить процес їх видалення на сепараторі. Після цього пневмотранспортом вже оброблені тирса і стружка направляються в ударні молоткові млини, далі більш роздрібненням сировину відправляють на спеціальні сита — рассевы.

Нижче наведено пропозиції з купівлі та продажу деревної муки.

Короткий опис статті: борошно ціна Тут виробники деревної муки можуть продати готову продукцію.

Джерело: Деревне борошно ціна

Також ви можете прочитати