Дитячі рецепти, для дітей до року, від року і старше

14.08.2015

Для дітей

Для дітей їжа має особливе значення. Кожен сніданок, обід і вечеря – важливий момент спілкування малюка з дорослими та іншими дітьми, коли він вчиться самостійно задовольняти свої потреби. Слід поважати смаки дитини і особливості його апетиту. Як і будь-яка людина, він має право не бути голодним, або відмовлятися від деяких страв. При цьому варто також враховувати потреби дитячого організму. Крім того, прийняття їжі – хороший привід, щоб розділити її з усією родиною. Зібратися усім разом за одним столом і поділитися враженнями і планами на день. Так, вечеря – дорогоцінний момент для багатьох сімей, особливо тих, в яких діти та інші члени сім’ї обідають не вдома.

Звичайно, у приготуванні їжі для власної дитини немає строгих правил. Є батьки, які з радістю одягають фартух і розшукують кращі рецепти для дітей в інтернеті, інші ж довіряють приготування їжі няні або харчуються напівфабрикатами. У будь-якому випадку будь-яка щодня мати задається питанням: «Що я буду готувати на вечерю сьогодні ввечері?». І як зробити його корисним і привабливим для дитини? Є кілька простих речей, які допоможуть зробити рецепти для детейвкусными і спростити життя батьків.

Згадайте себе в дитячі роки: що Ви цінували в їжі найбільше? Намагайтеся згадати свої улюблені страви і спробуйте запропонувати їх своїм дітям. Інший спосіб – приготувати обід разом з малюком.Рецепти страв для дітей не повинні бути складними: можна зварити разом кашу або суп. Відчувши себе справжнім кухарем, дитина проявить більше інтересу до страви, приготовленому власними руками.

Використовуйте яскравий посуд з цікавими візерунками та малюнками: щоб дістатися до картинки, потрібно з’їсти все, що лежить на тарілці! Обов’язково подбайте про зовнішній стороні страви: дуже важливо, щоб останнє не тільки смачним, але і апетитно виглядала. Креативні рецепти страв для дітей обов’язково сподобаються Вашому малюку, тому не бійтеся експериментувати зі звичними стравами: так, деякі маленькі противники манної каші з великим задоволенням їдять її несолодкому вигляді, з сіллю.

Короткий опис статті: кулінарія для дітей Щоб рецепти страв для дітей були привабливими, можна піти на деякі хитрощі. Прикрасити страву незвичайним чином або перебрати рецепти для дітей разом з дитиною і приготувати вподобаний. Успіх гарантований! рецепти для дітей, рецепти страв для дітей

Джерело: Дитячі рецепти — для дітей до року, від року і старше

Також ви можете прочитати