Дієти за групами крові

29.07.2015

Дієта по групі крові

Чому останнім часом стали популярні дієти по групі крові? Напевно, всі хто хоча б один раз намагалися схуднути помітили, що, чомусь рекомендації дієтологів часто виявляються неефективними: здавалося б, повністю обґрунтована з наукової точки зору дієта не дає результатів, або ж вони виявляються далеко не повними. У чому тут справа? Причина в тому, що при складанні дієт враховувався стать, вік, харчові уподобання, стан здоров’я людини і маса інших показників, але ігнорувалася група крові.

Ця істина відкрилася американським ученим, і втрачена ланка було знайдено: група крові визначається ступінь сприйнятливості організму до їжі, а також фізичним навантаженням, захворювань.

Таким чином, група крові визначає характер харчування людини, ідеально випадку на все життя.

У найбільш загальному вигляді висновки вчених можна представити наступним чином.

1. Група крові є таким же незмінним показником, як наприклад, відбитки пальців або структура ДНК. Образно кажучи, група крові є чітким генетичним відбитком, що характеризує особливості організму людини в цілому.

2. Хід еволюції людини як біологічного виду достовірно підтверджує важливість такого показника, як група крові, для визначення особливостей людини. Найбільш давньою є 1 група крові, для носіїв якої підібрано дуже вдале визначення – «мисливець». Пізніше з’явилася 2 група крові – її носіїв називають «хліборобами», потім 3 група крові, що належить «кочівникам», 4 група крові з точки зору антропології виникла зовсім недавно – кілька століть назад, і для її носіїв цілком підходить визначення «таємниця». Таким чином, група крові є приписом, свого роду керівництвом до дії для тих, хто хоче знайти здоров’я, довголіття, досягти гармонії з самим собою.

Аналіз особливостей людини, пов’язаних з груповою приналежністю його крові, досить простий, абсолютно логічний і вкладається в строгу багаторівневу систему. Цю інформацію легко зрозуміти і застосувати на практиці самостійно.

Зверніть увагу на те, що корінна ломка усталених правил харчування і різка зміна уподобань може неоднозначно позначитися на вашому здоров’ї. Тому до початку переходу на нову модель харчування варто порадитися з лікарем. Крім того, для початку потрібно спробувати дієту по групі крові протягом 2 – 3 тижнів: якщо ваш організм прийме новий для себе раціон, то боятися нічого. На відміну від багатьох широко розрекламованих систем оздоровлення, дієта по групі крові не може вважатися універсальним, і знайдеться певний відсоток людей, яким не вдасться повністю перейти на пропоновану модель харчування.

Набір рекомендованих продуктів для дієти по групі крові. 1 група крові.

Група продуктів і їх кількість на 1 прийом

Короткий опис статті: кукурудзяна мука Опис дієт Дієта по групі крові, група крові

Джерело: Дієти за групами крові

Також ви можете прочитати