Дієтичні та діабетичні продукти з цільного зерна злаків. Цільнозернові продукти і цільнозернові борошно.

14.07.2015

Магазин здорового харчування і натуральних продуктів «Диамарт»
Це НЕОБХІДНО знати!

«Технічний прогрес» в області переробки зерна хлібних злаків призвів до того, що з усього розмаїття необхідних для повноцінної роботи організму компонентів цільного зерна для вживання в їжу сучасна людина «залишив» собі виключно чистий крохмаль — найбільш легкоусваеваемие травленням прості вуглеводи. Саме це являє собою сортове борошно. Всі промислові хлібопекарні роблять хліб виключно з цієї очищеної (рафінованої) білої борошна.

Всі найбільш цінні для організму компоненти зерна (зародок, квіткові оболонки, алейроновий шар ) під виглядом «баластних речовин» видаляються із зерна у процесі його промислової переробки.

Дослідження, що проводилися в усіх країнах Заходу (включаючи США) з середини 70-их років, показують, що головною причиною. так званих, «епідемій 21-го століття» (рак, діабет, ожиріння, інфаркти, інсульти, остеопороз та ін.) є надмірне рафінування продуктів харчування! Але найстрашніше, що завдяки «повального рафінуванню» . з харчування людини зник основний продукт харчування — хлібні злаки !

В 1917 році Данія почала випікати хліб з борошна грубого помелу. щоб максимально використовувати зерно, у результаті чого, смертність в країні «несподівано» знизилася на — 17% ; вже в наш час, дієтологи встановили, що найкращим джерелом заліза вітаміну Е можуть служити хлібо-булочні вироби із пшеничного борошна грубого помелу .

Дієтичні та діабетичні продукти
Продукти з цільного зерна злакових культур

Науково-виробнича група компаній ТОВ «СФГ Біловоддя» займається науковою розробкою і виробництвом продуктів харчування високої біологічної цінності з цільного зерна злакових культур, для дієтичного і діабетичного харчування. Продукція компанії відрізняється високим вмістом клітковини (харчових волокон), природних вітамінів і мінералів. Продукти харчування торгової марки «Біловоддя — староруське їжа» були удостоєні золотої та срібної медалей ВВЦ, як продукти корисні і незамінні для здоров’я.

Вживання в їжу продуктів «Біловоддя — староруське їжа» нормалізує роботу органів травлення, покращує обмін речовин і зміцнює імунітет. Каші «Біловоддя» по-старорусски з висівками і зародком допомагають привести свою вагу в норму природним способом.

З шпалерного (цільнозерновий) борошна грубого помелу. ви зможете дозволити собі випічку, не побоюючись набрати зайві кілограми або підняти рівень холестерину і цукру в крові.

обойне Борошно (цільнозернові) старорусски (грубого помелу)
Пшеничне цільнозернові (шпалерна) борошно


У давнину в багатьох народів пшениця вважалася цілющою злаком, якому приписувалися навіть магічні властивості.

На Русі з пшениці традиційно робили борошно для хлібопечення, яке в давнину називалося «естовым художеством». Випічку, по-праву, можна вважати візитною карткою Росії. Кожне свято, кожне торжество, мали свій обрядовий хліб: на великдень — паски, млинці — на масляна, на весілля — коровай, і т. д. Цю святкову випічку пекли з м’яких сортів борошна. Однак, в будні головним продуктом був «чорний хліб». випікається з шпалерного борошна (грубого помелу).

На відміну від сортового помелу, коли розмелюється тільки центральна, ядрова частина зернівки, при шпалерному помелі, зерно розмелюється. В природі немає нічого зайвого — природа спирається на різноманіття. У підсумку, борошно містить всю палітру вітамінів, мінеральних елементів, а так само велика кількість харчових волокон. Причому, все це, в природному натуральному вигляді, до якого найбільш адаптовані травлення людини, за тисячоліття його еволюційного розвитку.

При вживанні такого хліба, відбувається активізація власної мікрофлори людини, поліпшуються процеси травлення, підвищується засвоюваність інших продуктів. За це і цінувався «чорний» хліб. чи Знаєте ви. що:

  • ні один злак не дає настільки вигідного поєднання білків і вуглеводів, а за вмістом вітаміну Е, пшениця просто чемпіон: пшеничний зародок використовується як сировина для промислового виробництва;
  • в 1917 році Данія почала випікати хліб з борошна грубого помелу, щоб максимально використовувати зерно, у результаті чого, смертність в країні знизилась на 17%;
  • вже в наш час, дієтологи встановили, що найкращим джерелом заліза можуть служити хлібо-булочні вироби з борошна грубого помелу.

Житнє


У кожного народу існує базова злакова культура, яка є головним «хлібом» і універсальним продуктом: в Азії, це — рис, в Америці — кукурудза, на території Русі, традиційно, це були жито і пшениця. Але основним хлібом на Русі, була жито: «Матінка жито годує всіх дурнів скрізь, а пшениця — на вибір.

І це не випадково. Жито було справді народної їжею, однаково коханої, як у селянських хатах, так і в боярських теремах. Вважалося, що жито дає людині силу випрямитися. Навіть зовні, жито — висока і потужна рослина, уособлення життєстійкості, невибагливості і сили, здатності протистояти вітрам і негоди.

Існує безліч страв, приготованих з жита, однак самі чудові винаходи російської кухні, це: житній хліб житній квас. Відмінною особливістю цих продуктів було те, що вони виходили шляхом відразу двох видів бродіння: молочно-кислого і спиртового.

У підсумку, хліб мав кислуватий присмак і аромат, який ніколи не преедался, а квас, крім незрівнянного смаку і терпкості, набував унікальні цілющі властивості. Ці властивості були обумовлені тим, що дріжджі збагачували хліб і квас додатковою кількістю вітамінів і амінокислот, а молочно-кислі мікроорганізми і харчові волокна житнього борошна створювали сприятливі умови для розвитку власної мікрофлори, пригнічуючи патогенну.

В 1913 році, вчений В. С. Сотників підтвердив загибель в квасі тифозних і паратифозними мікроорганізмів.

Сучасна харчова індустрія, тільки намагається створити продукти, з подібними якостями: «продукти нового покоління, з подвійною користю». Чи Не краще покластися на багатовіковий досвід минулих поколінь, минулий самий строгий відбір і випробування часом: «російський квас — багато народу врятував».

Ціна: 60 руб

Ячмінна (ячна)


Злаки — основа життя. Загальновизнано, що саме злаки є основою харчування людини. Згідно Біблії, спочатку, в якості харчування, людині призначалася лише рослинна їжа. «Се дахъ вамъ всяку траву насіннєву, що сіяє насіння » (книга буття, гол. 1, ст. 29)

За поданням східної медицини, злаки — це найвище творіння расстительного світу. Тому, для людини — вищого творіння тваринного світу — злаки підходять найбільше. Зерно — кінцевий продукт (вінець)життєдіяльності злаку. Воно призначено для збереження і продовження виду, тому в зерні зосереджена вся енергія землі й сонця, накопичена рослиною в процесі росту і розвитку. В ньому сконцентровано все необхідне для початку нового життя. В цільних злаках міститься оптимальний для людини набір макро — і мікроелементів.

Ячмінь вважається однією з найбільш древніх, оброблюваних людиною культур. Він був основним «хлібом» в Єгипті, за часів правління фараонів, у стародавній Греції і стародавньому Римі, в Палестині, в біблійні часи. Саме п’ятьма ячмінними хлібами Ісус Христос зробив чудо насичення 5000 чоловік.

У шпалерного (цільнозерновий) ячмінної борошні зберігаються всі корисні властивості, весь природний набір вітамінів і мінералів цілого зерна, їх активної біологічно доступній формі. Будь-який лікар і фармацевт підтвердить, що натуральні вітаміни набагато активніше і корисніше штучних, а головне — абсолютно безпечні для здоров’я.

Якщо ви з обґрунтованим недовірою ставитеся до різних синтетичних препаратів, віддаєте перевагу натуральні продукти і хочете підвищити біологічну цінність домашньої випічки, НПГ «Біловоддя» надає вам прекрасну можливість розкрити нові грані свого кулінарного таланту.

Проявіть свою турботу про близьких вам людей, і з любов’ю зроблена вашими руками випічка, крім задоволення від оригінального смаку, принесе додаткову користь здоров’ю, тих, кого ви любите.

Ціна: 60 руб

Вівсяна мука


протягом тисячоліть в Росії формувалася своя струнка система раціонального харчування. Наші предки набагато сильніше залежали від навколишньої природи, і тому більш тонко відчували свою з нею зв’язок. Протягом століть, експериментальним шляхом, методом проб і помилок, відбувався відбір продуктів, технологічних прийомів їх переробки та зберігання (того, що становить сутьнационального кулінарного мистецтва), які максимально відповідали травним можливостям, способу життя і національних особливостей російського народу.

На жаль, в даний час — епоху індустріалізації і глобалізації, посилено нав’язується «західного способу життя» і однойменних цінностей, протягом вже декількох десятків років, ми спостерігаємо забуття власних традицій, руйнування багатовікового укладу життя і устоїв російського суспільства. Це стосується і нашого харчування. 75 років радянського «общепитата» (до речі сказати, кращого в світі), і ось вже більше 15 років посилено впроваджується «фаст-фуду», намагаються відучити від звички самостійно гатовить для себе їжу. Як наслідок цього — поява нових, раніше не відомих захворювань і стрімке «омолодження» і зростання числа старих.

А адже домашня кулінарія — справа дивно корисне. Воно налаштовує людину готувати не тільки для власного задоволення, але і для того, щоб порадувати інших. Треба віддати належне нашим співвітчизникам, ще жива традиція національної домашньої кухні, збережені старовинні рецепти багатьох самобутніх страв.

Такими, наприклад, є рецепти виробів з вівса. Овес, в даний час, мабуть найпопулярніший злак в народній медицині. А вівсяний кисіль, старовинне російське блюдо, можна сказати переживає друге народження. В медичній літературі і на просторах інтернету його називають не інакше як «вівсяної бальзам»

Короткий опис статті: цільнозернові борошно купити Дієтичні та діабетичні продукти з цільного зерна злаків дієтичні продукти, діабетичні продукти, корисні продукти, здорове харчування, пшениця, пророщене зерно пшениці,Triticum, злакова культура,зернова оболонка, пшеничні висівки, пшеничне борошно,продукти з цільного зерна,цільнозернові продукти,вітаміни А,В,С,Е,РР

Джерело: Дієтичні та діабетичні продукти з цільного зерна злаків. Цільнозернові продукти і цільнозернові борошно.

Також ви можете прочитати