Другі страви. Рецепти других страв.

28.08.2015

Кулінарні рецепти. Другі страви. Рецепти других страв .

Другі страви. Рецепти других страв.

У цьому розділі нашого італійського кулінарного довідника ми друкуємо італійські рецепти других страв гарнірів до них.

Американські вчені прийшли до висновку, що яловичина італійської області П’ємонті, є яловичиною з найнижчим відсотком вмісту холестерину в світі. Десь 20-25 % різниці.

Італії існують спеціальні м’ясні крамниці, де продають в основному саме цем’ясо. Так що можете сміливо готувати

м’ясні страви. робити шашлики. смажити італійські ковбаски і яловичі біфштекси.

Страви з птиці і кролика відносяться до більш дієтичним, тому ми виділили їх окремо. Спробуйте ці рецепти. не пошкодуєте.

Прокат автомашин в Італії і за кордоном

Прямий Замовлення онлайн БЕЗ націнки + Гарантія вибору

Оплата після закінчення поїздки

Італія. це півострів, тому морської риби морепродуктів тут хапаємо, а відповідно і кулінарних рецептів .

Усім відомо, що вживання зайвих жирів може серйозно підірвати наше здоров’я. На щастя, в природі існують не тільки небезпечні, але і корисні жири. До них, безсумнівно, відноситься омега 3 — omega 3. а його основним джерелом є риба .

Омега 3 допомагає запобігти деякі серцеві захворювання (інфаркт, иктус, атеросклероз), оскільки сприяє розрідженню крові, дозволяє уникнути тромбозів (кров’яних згустків), а також очищає стінки кровоносних судин. Знижує депресивний стан і сприяє схудненню.

Більш детально можна прочитати на сторінці Корисна риба. Не забудемо про річкову та озерну рибу .

Як правило, другі страви супроводжуються гарнірами. але можна подати легкий овочевий салат, заправлений винним оцтом і оливковою олією. Найпростіший з них — порізані помідори і листя зеленого салату. А якщо посипати все червоним перчиком. то таке італійське блюдо може стати справжнім ліками.

Тим хто зібрався провести свій відпочинок в Італії. або просто пообідати в італійському ресторані поруч з будинком, можуть бути корисні: Італійський розмовник — Продукти харчування Спробувати в Італії

Короткий опис статті: кулінарія другі страви Другі страви. Рецепти других страв. Італійські другі страви. Італійська кулінарія, італійський кулінарний довідник, кулінарні рецепти, італійські рецепти, Італія, другі страви. італія, італійське, телятина, печінка, вирізка, качка, яловича, соус, бульйон, асорті.

Джерело: Другі страви. Рецепти других страв.

Також ви можете прочитати