Друк сторінки, Вибір хлібопічки

13.09.2015

Готуємо кожен день => Наші помічники => Тема розпочата: Флер від 27.08.2013 10:15

Назва: Вибір хлібопічки

Відправлено: Флер 27.08.2013 10:15

Потрібна порада.

Зламалася моя хлібопічка :26:

Порадьте,яку купувати?

Стеллочка,Клатроник пече житній хліб?

Ще хочу французький хліб,його мій Борк не пек. 1§2

А я кидати тапками не буду, підтримаю Стеллочку! Знайома купила Клатроник — дуже задоволена, тільки він у нас в районі 80 євро коштує. Не бачу сенсу переплачувати в 2 і більше разів. Власне і моя Делонжи не набагато дорожче Клатроника — 95 євро, але я хотіла обов’язково програмовану. Більше 3 років нарікань не маю на неї.

Назва: Re:Вибір хлібопічки

Відправлено: Stern 02.10.2013 12:59

Галочка, я все пшенично-житні хліба спекти в режимі «Білий хліб» і краса! №;% А «французький» і «сендвіч» — це одне і те ж який-небудь з цих режимів завжди є. girl_wink:

Назва: Re:Выбор хлебопечки

Відправлено: an_domini 02.10.2013 13:37

Европейские Панасы не имеют режима Пельмени, также надо проверить, есть ли режим Ржаной. Короче, для Европы и нас Китай делает у ХП разные программы, учитывает нацио альные особенности. Я думаю, что европу поэтому не надо.

Панасоник — однозначно лидер на рынке ХП, на форуме hlebopechka.ru это много обсуждалось, и по голосованию тоже так выходит. Причина — хорошее покрытие, надежная работа очень удачно составленные программы. Сама в этом убедилась. У меня две ХП — Панас 255 и Кенвуд 450, обеим печкам по 5 лет. Если надо подробнее — обращайтесь, расскажу.

Сейчас пошло новое поколение. тоже посм отрите и почитайте. они активно обсуждаются.

Назва: Re:Вибір хлібопічки

Відправлено: Наталія 02.10.2013 13:42

А я кидати тапками не буду, підтримаю Стеллочку! Знайома купила Клатроник — дуже задоволена, тільки він у нас в районі 80 євро коштує. Не бачу сенсу переплачувати в 2 і більше разів. Власне і моя Делонжи не набагато дорожче Клатроника — 95 євро, але я хотіла обов’язково програмовану. Більше 3 років нарікань не маю на неї.

Я тієї ж думки, що всі вони печуть і місять однаково. Але, я теж незабаром думаю свою змінювати (відслужила вже свою), і теж схиляюся до того, що потрібно брати програмовану. Пам’ятаєте, нещодавно я писала, що щось сталося з моєю мукою? Так от, оскільки я не виявила в ній грибок, а тільки, як я зрозуміла, низьку клейковину ( довго потрібно давати підходити), вирішила доиспользовать все-таки її до кінця. Вийшла з положення так: заміс роблю в х/п на режимі «Тісто», у мене 1 година 5 хвилин (що-то так), потім на столі формую круглу булку, викладаю в мультю, трохи змащену ростить. маслом, ставлю на 20-30 хв на «підігрів», потім вимикаю і ще близько години тісто підходить саме по собі ( під закритою кришкою мульти), потім вмикаю «Випічка» на 65 хв, потім + 20 хв, потім 4 хв мікрою на режимі «гриль», щоб підрум’янився верх і вуа-ля! — очманілий хлібець готовий! Більше розповідала, ніж всіх справ.

Назва: Re:Вибір хлібопічки

Відправлено: an_domini 02.10.2013 14:25

Ну не одиноково вони все печуть і місять! Перевірено.

У свою врнмя я викладала на форумі порівняння французького хліба в Панаса і Кенвуд. Ця програма є в обох ХП, але з часом вони разнве і запрограмовані по-різному. У Панаса французький був більш високий, більш румяненький зверху, і м’якуш — інший! Приводила заміри і фото, все це можна подивитися в відповідній темі на hlebopechka.ru.

З приводу программируемости: я купувала другу ХП — Кенвуд450 саме із-за наявності цієї можливості. Використовую, запрограмувавши на житній хліб, але треба враховувати, що там при програмуванні можливості теж не нескінченні і доводиться викручуватися (див. Ваня28, він спеціально робив програму). АЛЕ! Якість самого Кена порівняно з Панасом — нікуди не придатне, відро стало протікати менше ніж через рік, спільно ыорумом з’ясували, що це у Кенів таке слабке місце. Крім того, покриття гірше і гуркоче більше, не можна закладати продукти з холодильника як у Панаса, оскільки немає. попереднього вирівнювання температури (ну різні у них програми для однакових режимів!).

Короткий опис статті: вибір хлібопічки Готуємо кожен день => Наші помічники => Тема розпочата: Флер від 27.08.2013 10:15 Назва: Вибір хлібопічки Відправлено: Флер від 27.08.2013 10:15 Потрібна порада. Зламалася моя хлібопічка вибір хлібопічки

Джерело: Друк сторінки — Вибір хлібопічки

Також ви можете прочитати