Еротичні салати, необхідні для ефективного та здорового сексу

14.08.2015

ГОЛОВНА

Салати, названі тут «еротичними», — це не сексуально збуджуючі засоби.

Сучасна медицина, дієтологія вже досить точно визначили коло потреб організму людини в речовинах, необхідних для ефективного та здорового сексу.

Запропоновані страви в певному сенсі є концентратами таких носіїв потенції. Наприклад, відомий американський сексолог Дж. Ст. Райт рекомендує своїм пацієнтам вживати в їжу яйця, устриці, м’ясо, рибу, ікру. Особливо рекомендуються сирі яйця з приправами.

САЛАТ «АМАНТ»

Морква — 2-3 шт. родзинки — 100 г, сир твердий — 200 г, часник — 3 зубка, буряк — 1 шт. майонез — 5 ст. л.

Моркву натираємо на тертці з великими отворами, додаємо ізюм без кісточок і, розім’явши все руками так, щоб морква пустила сік, залишаємо в окремому посуді.

Тим часом твердий сир (будь-який) натираємо на тій же тертці і, додавши 2-3 товчених зубчика часнику, перемішуємо. Цю масу теж слід поки що скласти в окремий посуд. Буряк також натираємо на тертці і змішуємо з дрібно нарізаними горіхами.

Потім беремо глибоку салатницю і викладаємо в неї шарами всі ці компоненти, промазуючи кожен шар майонезом: 1-й шар — морква з родзинками — майонез; 2-й шар— сир з часником — майонез, 3-й шар — буряк з горіхами. Зверху знову шар майонезу і родзинки або курага як прикраса.

Еротичні салати, необхідні для ефективного та здорового сексу

САЛАТ З КРЕВЕТОК ПО-КОРЕЙСЬКИ

Креветки — 10 г, рисові макарони (або соєві) — 36 г, зелений горошок — 40 г, огірки — 45 г, масло кунжутне — 5 р, кунжутний соус — 25 р, соєвий соус — 20 р, оцет -5 р.

Варені креветки нарізаємо шматочками, свіжі огірки — смужками, рисові або соєві макарони — невеликими шматочками. У салатницю викладаємо макарони, поливаємо їх соусом з оцту, кунжутного масла, кунжутного і соєвого соусу.

Зверху викладаємо креветки, з боків насипаємо зелений горошок і розкладаємо скибочки свіжих огірків.

Короткий опис статті: салати з фото Еротичні салати рецепти

Джерело: Еротичні салати — необхідні для ефективного та здорового сексу

Також ви можете прочитати