Без рубрики

Forrajes Republica, мясо-кісткове борошно російського виробництва

09.11.2015

м’ясо-кісткове борошно, 50-52% /Росія/

Ціна: 22500 руб./тонна

м’ясо-кісткове борошно представляє собою добавку до корму для тварин білково-мінерального змісту. Її виробляють з туш тварин, непридатних для їжі, полеглих тварин, а також залишків виробничого процесу у сфері виготовлення м’ясних і рибних продуктів. Процес виробництва борошна виглядає наступним чином: попередньо сировина проходить обробку парою, після чого проварюється, висушується, подрібнюється і стерилізується.

Готова м’ясо-кісткове борошно являє собою сухий розсипчастий, без грудок, порошок сіруватого кольору, має специфічний запах. Крупність частинок різниться в залежності від помелу, але за стандартом вміст великих частинок — діаметром більше 3 мм — не повинно перевищувати 5%.

До складу м’ясо-кісткового борошна входить білок (50%), зола (35%), жири (від 8 до 12%) і вода (від 4 до 7%). Ця добавка в корм є складовою частиною раціону птахів, свиней, молодих сільськогосподарських тварин. м’ясо-кісткове борошно — це повноцінний біологічний протеїн, чудово засвоюється тваринами, а також додатковий набір амінокислот і мікроелементів. Покращує білкову складову меню, використовується в ході виробництва комбікормів, корми для собак і кішок.

Використання в якості підгодівлі (до 7% від маси сухого корму для птахів, до 10% для курей-несучок і свиней, до 15% для молодняку свиней) дозволяє досягти наступних результатів:

  • збагачення кормів вітамінами — особливо групи B, протеїном, мінералами
  • нормалізація обміну речовин
  • збільшення продуктивності тварин, зниження кількості необхідних кормів

Високоякісна м’ясо-кісткове борошно, пропонована компанією Forrajes Republica, відрізняється наступними показниками:

Короткий опис статті: купити борошно

Джерело: Forrajes Republica — м’ясо-кісткове борошно російського виробництва

Також ви можете прочитати