Форум про дієти Дюкана. Перегляд теми, Спільна покупка вівсяної

03.07.2015

Спільна покупка вівсяної муки

Зареєстрований: 07 сен 2011, 10:31

Повідомлень: 1216

Звідки: Росія, Москва

Дівчатка, сьогодні мене відвідала одна думка. а нам можна вівсяну муку? Просто я попросила колегу подрібнити мені пачку висівок в борошно, т. до кавомолки не маю, і можливості робити це самій немає, і ось увидив сьогодні з ранку це диво. я задумалася, а якщо вже готовий продукт у вигляді вівсяної муки. і що виявилося, такий продукт є. Довідка:

Вівсяна мука Амінокислотний склад зерна вівса є найбільш близьким до м’язового білка, що робить його особливо цінним дієтичним продуктом харчування. Овес має легкозасвоюваними вуглеводнями і сприяє виробленню організмом гормону під назвою серотонін, відповідального за позитивні емоції.

Вівсяна мука здавна застосовується для приготування домашньої випічки. Особливо гарні млинці з вівсяної муки і вівсяне печиво. Дуже корисний для загального зміцнення організму та підтримки печінки в робочому стані вівсяний кисіль завжди користувався незмінною любов’ю й популярністю на Русі. До речі сама назва «кисіль» походить від слова «кислий» — смаку справжнього вівсяного киселю. Це вівсяні (як і ячмінні) киселі не тільки пили, але і їли (густий вівсяний кисіль схожий на холодець).На думку дієтологів, овес – один з найбільш корисних для здоров’я злаків. Він регулює жировий обмін, позбавляє організм від шлаків і знижує рівень цукру в крові, що дуже важливо для хворих на цукровий діабет і людей із зайвою вагою.

В загальному дівчинки. подумую замовити, вигідніше звичайно скооперуватися і замовити побільше, оскільки мінімальна сума замовлення 800 руб +300 руб доставка по Москві, пакет такий вівсяного борошна коштує 140 руб за 1 кг. загалом дівчатка бажають зі мною скооперуватися, чекаю вас. Від себе гарантую передачу товару у зручному для двох місці. Оплата по факту.
Також можу організувати поштову пересилку.

Короткий опис статті: вівсяна мука

Джерело: Форум про дієти Дюкана • Перегляд теми — Спільна покупка вівсяної муки

Також ви можете прочитати