Гайд по прокачуванню Кулінарії 1-700 . Wowgaid.ru: гайди World

06.08.2015

Гайд по прокачуванню Кулінарії 1-700

Кулінарія – одна з другорядних професій в World of Warcraft. Її основною метою, як неважко здогадатися, є приготування різних страв з риби і м’яса. Ці страви дозволяють гравцям заповнювати здоров’я і ману, а також дають приємні бонуси до характеристикам. Це керівництво покаже вам, як прокачати Кулінарію 1-700.

Цей гайд по Кулінарії враховує складність добування реагентів для прокачування: ми постаралися включити в керівництво тільки ті реагенти, які видобуваються найбільш легким способом.

У цьому гайде також не зазначено необхідне для підвищення навички кількість реагентів, так як в більшості випадку назвати їх точну кількість досить важко.

Зміст :

Кулінарні нагороди і щоденні завдання

Яким би способом ви не прокачували професію, вам у будь-якому випадку доведеться купувати кулінарні рецепти на нагороди. На нашу гайду з Кулінарії вам буде потрібно 3 Даларанских кулінарних нагороди і 9 Нагород шеф-кухаря – це мінімальна кількість нагород, які необхідні для підвищення навику до 700.

Даларанская кулінарна нагорода. Може бути отримана за виконання щоденних завдань в Даларане (1-2 за кожне завдання). Інший спосіб отримати цю валюту – придбати на аукціоні предмет Промоклий рецепт, який дасть вам однойменне завдання. В нагороду за його виконання ви отримаєте 5 кулінарних нагород.

Нагорода шеф-кухаря. Може бути отримана за виконання щоденних кулінарних завдань Катаклізму: їх можна виконувати у трьох містах у кожної фракції. Винагородою за виконання завдань буде 1-2 Нагороди шеф-кухаря.

Крім цього, виконання кулінарних завдань Катаклізму буде підвищувати навик Кулінарії на 1 пункт за кожне завдання.

Прокачування Кулінарії 1-700
1-525

Хліб з прянощами (Проста борошно, Пряні трави)

Рецепт. учитель

Рецепт можна вивчити відразу після вивчення Кулінарії. Реагенти можна купити у будь-якого кулінарного торговця, вони стоять зовсім мало. Цим рецептом ви зможете прокачати професію до 40 пунктів.

Рецепт. початковий навик

Обидва рецепта будуть доступні відразу, як тільки ви вивчите Кулінарію. Обидва реагенту можна пошукати на аукціоні або вибити: Жилаву волчатину з волков/собак в Элвинском лісі, Мулгоре, Срібному бору; Невелике яйце з птахів близько Луносвета або з птахів у Західному краї.

Рецепт. учитель

М’ясо легко добути з крабів на узбережжі Західного краю (Альянс) і Дуротара (Орда).

Мідії по-гоблински (Пікантне м’ясо молюска)

Рецепт. учитель

Якщо вам не вдасться знайти достатню кількість м’яса на аукціоні, потрібно буде сходити в підземеллі Непроглядна безодня в Ашенвале, вбивши в ньому всіх, хто хоч трохи схожий на краба. В середньому, за одне проходження підземелля ви зможете отримати близько 100 шт. Пікантного м’яса молюска. Цього має вистачити, щоб прокачати Кулінарію до 200.

Павукова ковбаска (Біле м’ясо) павука

Рецепт. учитель

М’ясо павуків можна вибити з павукоподібних 35-55 рівня в Болоті сумі, Випалених землях, Пилових мочарами, Тліючому ущелині.

Рецепт. продається у Химмик в Зимових ключах / продається у Шинкар Ворчунелло в Танарисе

Достатню кількість м’яса і яєць, як правило, можна знайти на аукціоні, але якщо вам не пощастило, ви можете вибити їх. Ніжна волчатина: вовки і койоти 30-50 рівня в локаціях Внутрішні землі, Безплідні землі, Спаплюжений ліс; Гігантське яйце: совухи і деякі птахи 30-55 рівня в локаціях Зимові ключі, Випалені землі, Безплідні землі.

Стейк із потужність-риби / Печена лосось / Юшка з омарів (Велика сира потужність-риба / Сирий белочешуйный лосось / Темноклешневый омар)

найскладніший етап у прокачуванні Кулінарії. Вам потрібно буде розкрити свою вудку, або придбати на аукціоні рибу для приготування. Крім цього, всі рецепти продаються тільки у торговців. На щастя, всі три можна купити в Фераласе. Якщо підете туди за одним з рецептів – придбайте відразу і інші.

Плоть погибіль і М’ясо канюка можна добути на Півострові пекельного полум’я з канюків і опустошителей відповідно.

М’ясо без праці нарізається з талбуков в Награнде.

Страва з мамонта (Шматок м’яса мамонта)

Рецепт. учитель

М’ясо можна з легкістю набити з великої кількості мамонтів у Борейской тундрі.

Цей етап Кулінарії (350-400) можна прокачати багатьма способами, дивлячись який реагент вам більше подобається фарм. Є аналогічні рецепти на м’ясо більшості живих істот Нордскола.

Один з рецептів за валюту Даларане (Відповідний реагент, Північні спеції)

Рецепт. купується за 3 Даларанские кулінарні нагороди, Дерек (А) і Мизенси (Про)

Для того, щоб прокачати ці 15 пунктів, вам буде потрібно купити у кулінарного тренера в Даларане рецепт за 3 Даларанских кулінарних нагороди (їх можна отримати в нагороду за щоденні кулінарні завдання в Даларане). Крім цього, вам знадобиться Північні спеції, які найпростіше придбати на аукціоні.

Міцне пиво Темновара (Хутро дворфийского портера, Барило бурбона)

Рецепт. учитель

Обидва реагенту за невеликою ціною продаються у торговця. Купіть їх вдосталь і прокачайте ще 25 пунктів Кулінарії.

Рецепт. купується за 3 Нагороди шеф-кухаря у Барио (А) і Шаздар (Про)

Рибу найпростіше виловити на аукціоні, але якщо там її з якоїсь причини не виявилося – виловити можна також Хиджале. Для покупки рецепту вам буде потрібно виконати кілька кулінарних щоденних завдань Катаклізму, щоб отримати 3 Нагороди шеф-кухаря. Виконання цих завдань також підвищить ваш навик Кулінарії на 3 пункти (по одному за кожне завдання).

Рецепт. купується за 3 Нагороди шеф-кухаря, там же

На рецепт доведеться витратити ще 3 Нагороди шеф-кухаря. Многозуба купіть на аукціоні або зловіть у відкритій воді в люой локації Катаклізму (крім Вайшира).

Рецепт. купується за 3 Нагороди шеф-кухаря, там же

Хвіст кроколиска зазвичай в надлишку буває на аукціоні, але якщо там його раптом не виявилося, що ви можете швидко набити достатню кількість на Тол Барадеї.

Альтернативна прокачування 1-525

Тумани Пандарії додали в гру унікальну можливість, яка дозволяє прокачати Кулінарію 1-525 без нудного фарма і покупки рідкісних матеріалів на аукціоні.

Прокачування починається з завдання Так ти хочеш бути кухарем?. що можна взяти у Суншинь Залізної Лапи в Полугорье. Після прийняття квесту знову поговоріть з пандою, щоб навчитися рецептами.

У неї ж купіть 5 Пандаренских персиків і розріжте їх. Подальша прокачування зводиться до вивчення нових рецептів у Суншинь Залізної Лапи. покупки у неї потрібних реагентів і приготування страв. Всього знадобиться 19 рецептів, виготовлення кожного дає +5 очок до навички Кулінарії:

Далі вам слід виконати завдання Шлях до величі. яке підвищить рівень Кулінарії до 525 і дозволить прокачувати професію 525-600.

Кулінарія 525-600 (Тумани Пандарії)

Для прокачування Кулінарії по нашому гайду необхідний 90 рівень.

Вирушайте в Дренор, вбивати монстрів, поки не отримаєте з них Книгу про смачну і здорову Дренорской їжі. Вивчивши її, ви дізнаєтеся два нові рецепти кулінарії Дренора:

В процесі приготування цих страв кулінари можуть відкрити 12 нових рецептів.

Кулінарія 600-700 (Дренор)

Як тільки вийде Дренор, ми оновимо гайд розділом 600-700, з тим, щоб ви могли швидко прокачати Кулінарію 1-700 в WoW.

Ці рецепти ви, швидше за все, відкрили на попередньому кроці. Для кожної другорядної характеристики наведений рецепт для приготування з риби і м’яса.

Короткий опис статті: рецепти кулінарії

Джерело: Гайд по прокачуванню Кулінарії 1-700 | Wowgaid.ua: гайди World of Warcraft

Також ви можете прочитати