Гарбузове борошно Масляний Король від виробника оптом та в роздріб

14.01.2016

Гарбузове борошно Масляний Король

Купити гарбузове борошно оптом або в роздріб за цінами вітчизняного виробника без націнки посередників — мрія будь-якого вважає гроші споживача. Ми перетворюємо Ваші мрії в реальність!

Борошно гарбузова

Борошно гарбузова — це джерело повноцінного, добре засвоюваного білка, вміст якого в продукті становить не менше 40%. У продукті як замінні, так і незамінні життєво важливі амінокислоти, при дефіциті яких в їжі порушується нормальний розвиток і функціонування організму, знижується його стійкість до багатьох захворювань. Так, необхідна для утворення гемоглобіну амінокислота ізолейцин регулює рівень цукру в крові. А дві інші — метіонін і цистеїн сприяють утворенню інсуліну.

Гарбузове борошно крім перерахованого вище містить комплекс вітамінів групи В, вітамін С, каротиноїди, макро — та мікроелементи (калій, кальцій, фосфор, залізо, цинк), необхідні харчові волокна. Борошно з насіння гарбуза чудово нормалізує обмін речовин, стимулює імунітет, покращує функціонування основних органів і систем людського організму, насамперед серцево-судинної, кровотворних органів, печінки і нирок, підвищує розумову і фізичну працездатність.

Борошно з насіння гарбуза сумісна з будь-якими продуктами і лікарськими засобами, більше того, вона знімає токсичне навантаження на печінку, попутно її оздоровленні. Цей продукт функціонального харчування ефективний у боротьбі з так званими » хворобами цивілізації — цукровим діабетом, атеросклерозом, ожирінням, захворюваннями печінки і передміхурової залози.

Головне про гарбузового борошна

Короткий опис статті: борошно купити Купити гарбузове борошно оптом або в роздріб без націнки посередників за цінами вітчизняного виробника — компанії Масляний король з доставкою в будь-який регіон Росії та країн СНД. гарбузове борошно, борошно гарбузова, борошно гарбузова купити, гарбузове борошно купити, купити гарбузове борошно

Джерело: Гарбузове борошно Масляний Король від виробника оптом та в роздріб

Також ви можете прочитати