Гарне оформлення салатів з фото

25.07.2015

Красиве оформлення салатів з фото

Гарне оформлення салатів з фото

А чи знаєте Ви, дорогий читачу, що слово салат взято з італійської мови і означає страву? Його здавна готували з листя зелені салату, приправленого сіллю і олії. Поступово по мірі розвитку людство придумував все більше рецептів приготування цієї закуски. використовуючи різні інгредієнти.

Зміст статті:

Історія появи салатів

Якщо звернутися до сучасного російської мови, то слово салат означає страва з дрібно порубаних овочів і фруктів. Дійсно, раніше салатом називали виключно ті страви, основними інгредієнтами якого є продукти рослинного походження. Сьогодні ситуація зовсім інша. Салати готуються з м’яса, риби, грибів, яєць. Та й будь-яке холодне і крошеное страва може іменуватися салатом.

Ще в Стародавньому Римі салати були відомі і шанувалися. Тодішній варіант складався з цикорію, цибулі і петрушки. Він заправлявся медом і сіллю, зважаючи стравою лише обраних членів суспільства.

В середні віки у Франції, країні законодавцеві мод, салати були в ходу. Вони, в основному, подавалися до жаркого. Завдяки високому мистецтву французьких кулінарів і особливому клімату, який сприяє зростанню рясної і соковитої зелені, салати тут знайшли другу батьківщину.

У складі салату стали з’являтися вже й інші продукти. Сир, м’ята і петрушка змішувалися і заправлялися медом. Французи вживали і латук, рослина з нейтральним смаком, яка навіть отримала таку ж назву, що й сама страва.

Поступово в салат включали інші види трав: кульбаба, лободу, цикорій і т. д. А вже в самому кінці 18 століття рецепт закуски додалася капуста, пізніше селеру і перець.

Це блюдо настільки міцно увійшло у світову кулінарію, і було настільки популярним, що якийсь розорився французький дрібний дворянин став володарем незліченних багатств, завдяки вмінню добре готувати салат. Він переїхав в Англію і відкрив свого роду таверну, де подавав гостям салати з різними начинками.

І сьогодні ці страви в пошані. Вони чудово відкривають апетит, корисні для здоров’я і містять масу корисних вітамінів і речовин. Асортимент видів салату — маса. Практично з будь-якого інгредієнта продукту і його можна приготувати.

Оформлення салатів

Одним з важливих етапів приготування салату є його оформлення. Йому приділяється особливе значення, адже часом не тільки смак, але і зовнішній вигляд страви говорить сам за себе. Господиням, які хочуть порадувати улюблених гостей не лише смачними стравами, але і вразити їх своєю оригінальністю і винахідливістю, оформлення салатів з покроковим фото знадобиться ой як до місця. Їм слід знати, що перед тим, як готувати салат будь-якого типу, необхідно обзавестися тими продуктами, які б прикрасили блюдо швидко і красиво. Природно, що найбільш відомим і популярним продуктом для оформлення завжди була і є зелень. Але в деякому роді можна і відійти від цієї традиції і внести свої корективи. Останнім часом стало модно прикрашати салати фруктами. Крім цього, існує велика кількість способів подати страву оригінально і зі смаком. Наприклад, салат буде виглядати гарніше, якщо подати його не в глибокій тарілці, а в прозорій креманці. Інгредієнти бажано додавати в неї шарами, між якими ставити шар майонезу. Таким чином, страва буде виглядати досить привабливо. Кожен з гостей зможе вибрати вподобаний йому особисто шар.

У деяких країнах навіть салати подають екзотичним способом. Замість звичайної посуду-салатниці використовують кокос. Природно, що перед цим його вміст з’їдається і продукти кладуть шарами вже в порожній плід.

Треба ще знати і про те, що вибираючи інгредієнти для салату, необхідно стежити за їх сполучуваністю. Наприклад, буряковий салат, де використовують ще й яйця, можна оформити чорносливом. Це найбільш оптимальний спосіб подачі бурякового салату. Але не кожна людина любить чорнослив сам по собі, тому можна викликати, таким чином, невдоволення одного з гостей. Виходить, що оформлення салатів – це ціле мистецтво, де вибором інгредієнтів приділяється важливе місце і підходити до цієї справи потрібно з душею і відповідальністю.

Головне – це не обмежувати себе у фантазіях. На білій майонезній поверхні салату кулінар здатний влаштувати справжній шедевр кулінарного властивості. Він може створити чудовий краєвид, який вражає багатством чарівних квітів. Але в даному випадку і перестаратися не варто, так як салат можна перетворити в неїстівну консистенцію абстрактного сюридиотизма.

Оригінальне оформлення салатів на відео:

Як і говорилося вище, потрібно прикрашати салат тими продуктами та інгредієнтами, які поєднуються з основними. Ідеально підійде зелень, різні види фруктів консервована кукурудза і т. п. Деякі рибні салати можна прикрасити свіжими огірками та помідорами.

Короткий опис статті: салати з фото А чи знаєте Ви, дорогий читачу, що слово салат взято з італійської мови і означає страву? Його здавна готували з листя зелені салату, приправленого Рецепти салату

Джерело: Гарне оформлення салатів з фото

Також ви можете прочитати