Гарячі другі страви рецепти

18.07.2015

Рецепти гарячих страв

Самі смачні, вишукані, найпростіші, найшвидші, найновіші другі страви рецепти до них з кухонь всіх країн світу. Другі страви смачно і швидко робити, слідуючи готовим рецептам.

Якщо супи – це перші страви, то всі страви з м’яса, з риби, з овочів, з макаронних виробів являють собою другі страви. Як точно визначити другі страви перед тобою чи ні? Якщо те, що ми бачимо на столі, точно не суп, не закуска і не випічка. тоді це гарантовано друге блюдо.

Ще одна відмінна особливість других страв від перших полягає в тому, що приготування другого, в основному, це смаження, тушкування, випікання, запарювання та копчення.

Що приготувати на друге, щоб вийшло швидко і просто?

Другі страви можна готувати дуже довго –приготування других страв може розтягнутися на годину, на дві, а то і на три (яскравий приклад того — приготування люля кебаб або приготування манти). А можна спорудити другі страви на швидку руку – півгодини, і на столі вже смачна їжа. Другі страви з м’яса є найбільш поширеними. А ось те, що стосується всіляких його різновидів:

другі страви з курки найбільш корисні з точки зору дієтології;

другі страви з свинини. мабуть, самі смачні, але і самі жирні;

другі страви з яловичини прості, швидкі і апетитні;

другі страви з фаршу, як правило, готуються до святкового столу;

другі страви з риби можна віднести до специфічних – вони на любителя.

Найлегше приготувати другі страви з фото, бо перед очима завжди є наочний приклад, якого слід дотримуватися. На нашому сайті можна відшукати самі смачні другі страви рецепти до них в покрокової формі додаються в обов’язковому порядку. Кожен кулінарний рецепт забезпечений фотографією, бо другі страви з фото все-таки краще, ніж просто другі страви, що складаються виключно з одного опису.

На що можна звернути додаткову увагу? А ось на що:

другі страви на швидку руку – прийшов, побачив, приготував, тут же з’їв;

другі страви на Новий рік – здивуй свого ближнього раніше небаченим і не еденным стравою;

другі страви на кожен день – свято святом, але їсти все одно хочеться завжди.

На сайті можна дізнатися про те, як приготувати манти або як приготувати люля кебаб, одне з найпопулярніших страв східної кухні (приготування кебаб заняття досить копітка). Розділ другі страви з фото користуються підвищеним попитом серед відвідувачів.

Короткий опис статті: кулінарія другі страви Тут вас чекає багато рецептів з покроковими знімками етапів приготування: хитрощі, докладні описи, поради професіоналів, величезний вибір, коментарі користувачів. На сайті є зручний пошук за часом приготування, калорійності, продуктів, безкоштовна Кулінарна книга.

Джерело: Гарячі другі страви рецепти

Також ви можете прочитати