Гарячі страви. Смачні рецепти других страв

09.08.2015

Гарячі страви

Без хорошого обіду ніхто не буде відчувати себе повноцінно насытившимся. У кожній родині є свої традиції, що стосуються обіднього меню. Деякі господині готують і перше, і друге, і десерт. А деякі обмежуються одним великим і ситним блюдом. Рецепти для другого, зібрані в нашій колекції, урізноманітнюють ваше повсякденне меню.

Другі страви – це широке поле для розгулу фантазії. Будь-яка кухня світу має їх у своєму арсеналі безліч, тому вибрати є з чого. Страви на друге можна готувати кожен день різні, навіть якщо у вашій скарбничці всього десяток коронних рецептів, варіацій з них можна зробити у кілька разів більше. Така різноманітність досягається шляхом нової компонування продуктів, додаванням інших прянощів або соусів. Тефтелі, приготовані з вершковим і томатним соусами, з одного сорту м’яса, будуть мати абсолютно різний смак.

Якщо ви не споживаєте м’яса, смачні страви можна приготувати тільки на основі одних овочів. Всілякі запіканки, тушковані і навіть смажені овочі в клярі – це тільки основний перелік того, що можна подати на обід з одних тільки рослинних продуктів.

Фото-рецепти для другого – це основний і найбільший за кількістю розділ будь-якої кулінарної книги або сайту. Другі страви можуть бути з різного виду м’яса і фаршу, риби і інших морепродуктів; з яєць, овочів, круп, картоплі або макаронів. Вони можуть бути смаженими, приготованими на пару, вареними, тушкованими, запеченими в духовці. Низькокалорійні або ситні, гарячі або холодні – другі страви, рецепти з фото яких ви виберете у нас, можуть бути найрізноманітнішими. Навіть якщо у вас немає всього набору продуктів, які заявлені в рецепті, вам ніхто не забороняє фантазувати і таким чином придумати свій оригінальний варіант, який цілком може стати коронним блюдом вашої сім’ї.

Короткий опис статті: кулінарія другі страви Другі страви є основною позицією кожного домашнього меню. Страви на друге можуть бути виготовлені з будь-якого набору продуктів, починаючи від м’яса і риби і закінчуючи яйцями і тестом. Щоб разнообра другі страви, рецепти других страв, другі страви на швидку руку, другі страви з курки, м’яса, свинини, яловичини

Джерело: Гарячі страви. Смачні рецепти других страв

Також ви можете прочитати