Грубий помел . СУПЕР-МЛИН

07.07.2015

Грубий помел

Грубий помел борошна з будь-якого зерна, 30-150 кг/год, краще проводити на наших недорогих, компактних, економічних млинах з живленням від мережі 220-380 вольт.

Грубим помелом називають подрібнення зерна пшениці цілком і повністю. Вихід, так званої, «шпалерної» борошна, в результаті такого помелу досягає 95-97%. Така борошно складається з досить великих часток. Вона містить багато «висівок» (частинок оболонок і зародків зерна) тому має більш темний, коричнюватий відтінок. У більшості випадків, до недавніх часів, цей цінний вид помелу діставався домашнім тваринам і птахам. Були навіть придумані особливі терміни для такого борошна – «кормова» або «фуражна». Багато десятиліть в нашій країні найдешевший чорний хліб з борошна такого помелу, закуповувався населенням для потреб підсобного господарства.

Грубий помел: причини опали

Продукти грубого помелу борошна намагаються достукатися до шлунків росіян. Але ситуація в промисловому виробництві хлібних виробів складалася не за один рік. Сучасна хлібопекарська промисловість, заснована на масовому промисловому виробництві дорогий і максимально очищеної борошна вищих кондицій, шпалерне борошно не поважає і не визнає. З економічної точки зору, ця політика може мати виправдання. Будь-який виробник прагне збільшити свою додану вартість в кінцевому продукті виробництва. Однак, у відношенні основного продукту харчування — хліба, який визначає загальний стан і здоров’я нації, це зовсім не так. Інтереси монопольних промисловців і зернових генералів у Росії зіткнулися з харчовою основою життя наших народів. Біла як сніг, рафінована здоба заполонила прилавки хлібних магазинів. З кожним днем наш хліб насущний стає біліше, чистіше і, зрозуміло, трохи дорожче. Для цього він і робиться.

Переваги грубого помелу

При грубому помелі неможливо видати борошно придатну для еклерів, тістечок і кексів. Продукт цього помелу – обойне борошно викликає труднощі у сучасних пекарів, які давно забули традиції російського хлібопечення. Їм не допомагають дорогі французькі і німецькі розпушувачі, які включають в свій склад половину, списків заборонених консервантів з індексом «Е». Їм не зрозуміти, що обойне борошно має неперевершену для людського організму харчову цінність. Домішки в обойному борошні – це здоров’я і сила тих, хто їсть хліб з цієї сировини. Оболонка зерна, алейроновий шар, особливі жирові клітини проростка – всі ці корисні компоненти входять в таку муку. Незамінні білки, вітаміни В і Е, кальцій, магній, залізо і фосфор зовсім не даремно складали основу раціону нашого народу сто і більше років тому.

Грубий помел пробиває дорогу

Короткий опис статті: борошно грубого помелу Грубий помел борошна з будь-якого зерна, 30-150 кг/год, краще проводити на наших недорогих, компактних, економічних млинах з живленням від мережі 220-380 вольт. грубий помел

Джерело: Грубий помел | СУПЕР-МЛИН

Також ви можете прочитати