Хліб Кукурудзяний, калорійність, корисні властивості, користь і шкоду, опис, www.

11.07.2016

Хліб Кукурудзяний

Досить дивно, що в країні, неосяжні простори якої в недалекому минулому були густо засіяні кукурудзою. цю саму кукурудзу в основному знають з консервованим зернам і каші. Культура випічки хліба з кукурудзяного борошна трохи розгубилася, але сьогодні, завдяки телевізійним кулінарним шоу і всезнаючого Інтернету, багато господинь із задоволенням печуть кукурудзяний хліб.

Хліб кукурудзяний можна спекти цілком з перемелених в борошно зерен кукурудзи, але найчастіше змішують пшеничну і кукурудзяну муку. Звідси і різна калорійність кінцевого продукту. Хліб кукурудзяний не тільки смачний, але і корисний, завдяки вхідним в його склад клітковині та насичених жирних кислот. Хімічний склад хліба кукурудзяного вартий уваги, в ньому представлені: холін. вітаміни В1. В2. В6. В9. В12. С і РР. а також необхідні людському організму мінеральні речовини: калій. кальцій. магній. цинк. селен. мідь і марганець. залізо. фосфор і натрій .

Кукурудзяна мука додає хлібу солодкуватий смак, пустотливий жовтий колір і розсипчасту структуру. З борошна дрібного помелу хліб кукурудзяний виходить ніжніше і легшим, а з кукурудзяного борошна середнього і крупного помелу — ніздрюватий, важкий і трохи вологим.

В домашніх умовах хліб кукурудзяний можна спекти по самому простому рецептом — борошно пшеничне та кукурудзяне. рослинне масло. молоко. сіль. цукор і сода. Додавши яйця і вершкове масло. отримаємо здобний кукурудзяний хліб. Також хліб випікають з додаванням дріжджів. наприклад, в хлібопічці. Ну, а наші фаворити — це хліб кукурудзяний з добавками овочів і зелені. Найчастіше в нього додають перець чилі. зелений лук або оливки. Посипають зверху кукурудзяний хліб кмином. кунжутом або полентою — кукурудзяним борошном грубого помелу.

Короткий опис статті: хліб з кукурудзяного борошна Хліб Кукурудзяний — калорійність, корисні властивості, користь і шкоду, опис

Джерело: Хліб Кукурудзяний — калорійність, корисні властивості, користь і шкоду, опис — www.calorizator.ru

Також ви можете прочитати