Хліб в хлібопічці з висівками

13.09.2015

Хліб в хлібопічці з висівками

Якщо в будинку печуть свій хліб — це чудово! Адже з магазинним його ніяк не можна порівняти! Але коли настає і тут час експериментів і проб. Не всі ж за запропонованими рецептурами піч. Хочеться себе і творцем відчути. І тоді ми починаємо додавати в хліб різні корисності та смаколики. Наприклад, такі корисні продукти, як висівки і толокно, про яких стільки пишуть і яких так модно додавати у випічку. Так чому ж з ними не спекти хліб? Такий хліб в хлібопічці з висівками буде підтримувати теорію здорового харчування і способу життя в вашому домі і просто подарує насолоду від смачного щедрого скибки хліба з маслом, адже він такий запашний, такий смачний! До речі, цей хліб вийде зовсім не білим, незважаючи на те, що в хлібі використовується тільки пшеничне борошно. Висівки і толокно додадуть м’якушці красивий горіховий відтінок. Спробуйте спекти такий хліб з висівками одного разу, і вам точно захочеться повторити його знову. А може він стане улюбленим хлібом для сніданків?

80 гр вівсяного толокна

100 гр пшеничних висівок

500 гр пшеничного борошна

2 ч.л. солі

1 чл.л. меду

2 ч. л. сухих миттєвих дріжджів («Саф-момент»)

Хліб з висівками, рецепт

Для приготування хліба з висівками знадобиться:

— хлібопічка LA FOURNEE RZ710130 від Мулинекс

Відміряйте всі інгредієнти для тіста на кухонних вагах. Це важливо, оскільки від цього залежить успіх підприємства по випічці смачного, а не клеклого хліба! Особливо варто уважно поставитися до того факту, що в хліб додані висівки, які значно активніше вбирають воду, ніж борошно.

1. В чашу хлібопічки вилийте воду, додайте сіль і мед, розмішайте. Змішайте борошно, толокно і висівки і всипте в чашу хлібопічки. Зверху на борошно висипте дріжджі.

2. Закрийте кришку хлібопічки. Виставте програму №1. Виберіть вага хліба до 1000 грам, скоринку — найсвітлішу. Готовитьте до закінчення програми.

3. По закінченні програми вимкніть хлібопічку. Надіньте рукавиці. Акуратно відкрийте верхню кришку.

4. Вийміть чашу з хлібопічки, дайте відпочити 10-15 хвилин.

5. Потім вийміть хліб, перевернувши чашу догори ногами і, трохи постукавши по столу краєм чаші.

Оберніть хліб в рушник і дайте повністю охолонути.

Дуже смачний хліб з висівками в хлібопічці — вологим, але щільний, має сірий відтінок із-за присутності в тесті висівок і толокна. Дуже хороший з молоком, підсушений на сніданок, навіть для грінок. І відмінний компаньйон на сніданок з маслом і медом!

Короткий опис статті: хліб в хлібопічці Такий хліб в хлібопічці з висівками буде підтримувати теорію здорового харчування і способу життя в вашому домі і просто подарує насолоду від смачного щедрого хліб в хлібопічці

Джерело: Хліб в хлібопічці з висівками

Також ви можете прочитати