Хліб з обойної муки, Кулінарні рецепти Food.ua

07.06.2016

Список інгредієнтів
Спосіб приготування

Для приготування закваски 60 г житнього борошна змішати з 85 мл теплої води. Накрити кришкою і залишити на добу при кімнатній температурі.

На наступний день додати закваску ще 60 г житнього борошна і влити ще 85 мл води. Гарненько перемішати до однорідного стану і залишити в теплому місці ще на добу. За цей час закваска повинна почати рости. До кінця другого дня, закваска повинна мати не дуже приємний запах переспілої трави.

Потім половину закваски викинути, в решту розчину додати 60 г шпалерного борошна і влити 55 мл води. Гарненько перемішати і залишити ще на добу. Після закінчення часу, знову викинути половину закваски, а решту розчину додати ще 60 г шпалерного борошна і влити 55 мл води. Перемішати і залишити ще на добу.

Після чого знову викинути половину закваски, додати решту шпалерне борошно і воду, що залишилася. Перемішати і залишити ще на добу. За цю добу закваска повинна зміцніти і піднятися швидше, ніж раніше.

Далі взяти 40 г зрілої закваски, додати 160 г житнього борошна і влити 110 мл води. Гарненько перемішати і залишити на 6-8 годин при кімнатній температурі. Консистенція закваски повинна бути задоволена густа, як на тісто.

Всю отриману подкормленную закваску змішати з рештою житнього та пшеничного борошном. Влити воду, що залишилася і додати сіль. Замісити однорідне тісто. Залишити його в теплі приблизно на 1 годину, щоб воно підійшло, після чого сформувати мокрими руками заготівлю хліба. Викласти його у форму для випікання і залишити ще на 1 годину.

Після чого поставити в нагріту до 220 градусів духовку і випікати з парою протягом 50 хвилин. За 5 хвилин до закінчення процесу випікання, можна збризнути верхівку хліба водою, щоб вона була блискучою. Готовий хліб повністю охолодити і можна подавати на стіл.

Короткий опис статті: обойне борошно Для приготування закваски 60 г житнього борошна змішати з 85 мл теплої води. Накрити кришкою і залишити на добу при кімнатній температурі. На наступний день додати закваску ще 60 г житнього борошна і влити … хліб з обойної муки, рецепт, kesha

Джерело: Хліб зі шпалерного борошна — Кулінарні рецепти Food.ua

Також ви можете прочитати