Хліб з цибулею в хлібопічці

14.09.2015

Хліб з цибулею в хлібопічці


ми Всі любимо свіжий, ароматний хлібець. Жодна страва не обходиться без м’якого теплого хліба. А щоб на столі завжди був хліб домашній, нам допоможе хлібопічка. Адже це чудо техніки вже майже в кожному будинку займає своє почесне місце на кухні. Завдяки хлібопічці на столі завжди буде хліб, головне свіжий, домашній і з тими інгредієнтами, які ми хочемо бачити в хлібі. Хіба в хлібі нам потрібні рослинні жири і різні Е? Звичайно немає. А завдяки таймеру, який є в хлібопічці, ми зможемо прокидатися і відчувати запах свіжоспеченого хліба. Хлібопічка дозволяє нам приготувати хліб з різними добавками. Знаю, що не всі люблять експерименти, так як краще перевірені рецепти хліба.

Ось і я сьогодні ділюся перевіреним рецептом хліба з смаженою цибулею. Хліб виходить дуже ароматним, м’яким, з хрусткою скоринкою, а смажену цибулю додасть певної пікантності вашій хліба.

— цукор – 5 грам;

— борошно – 390 грам;

— дріжджі – 5 грам;

— цибуля – 2 шт.;

— олія для смаження цибулі

Як приготувати хліб з цибулею?

Рецепт приготування випічки «Хліб з цибулею в хлібопічці»:

З лука знімаємо піну, миємо й нарізаємо. У сковороду наливаємо масло і добре розігріваємо, додаємо цибулю і обсмажуємо до золотистого кольору.

Форма, яка знаходиться в хлібопічці має лопать для перемішування всіх інгредієнтів. Ось цю лопать необхідно змастити олією. Вливаємо теплу воду.

Додаємо сіль.

Насипаємо цукор.

Щоб хліб вийшов більш пишний і повітряний, борошно необхідно просіяти. Беремо сито і просіваємо. Всипаємо борошно.

Додаємо сухі дріжджі.

В хлібопічці виставляємо «Основний» режим, вибираємо « среднею корочку» і натискаємо кнопку «Старт».

Через деякий час прозвучить сигнал, значить, пора додати смажену цибулю. Відкриваємо кришку хлібопічки і додаємо смажену цибулю. Закриваємо кришку і більше не відкриваємо хлібопічку, поки не прозвучить сигнал про те, що хліб з смаженою цибулею готовий.

Дістаємо, поки хліб трохи охолоне можна нарізати салат з овочів і всім разом скуштувати такого ароматного, м’якого, повітряного хліба з цибулею.

До супу так взагалі чудове доповнення у вигляді хліба з цибулею. Спробуйте.

Приємного апетиту!

Автор рецепту приготування «Хліб з цибулею в хлібопічці» Работягова Таня

Короткий опис статті: хліб в хлібопічці Як приготувати домашній хліб з цибулею в хлібопічці. Рецепт з фото. хліб, хліб в хлібопічці, хліб в хлібопічці рецепти, випічка хліба в хлібопічці

Джерело: Хліб з цибулею в хлібопічці

Також ви можете прочитати