Хліб Здоровя з цілісної муки, ХЛІБОПІЧКА.РУ, рецепти, відгуки

02.08.2015

Спосіб приготування
Програма приготування:

Програма — Основна, розмір — L, скоринка — світла

Примітка

Хочу поділитися рецептом дуже смачного хліба від Мішель з Кукинга.

Пекла його неодноразово і за оригінальним рецептом автора, і трохи видозмінивши для своєї хлібопічки.

З дозволу автора цитую тут цей рецепт.

Мої коментарі.

Втомившись від численних і невдалих спроб випічки житнього хліба, я зупинилася саме на цьому рецепті.

Ми його використовуємо так, як завжди використовували житнього: їмо на обід і вечерю.

Хліб виходить кремуватим кольору, трохи солодкий і з легким горіховим присмаком.

останнім часом я його додатково «оздоровляю»: частина цілісної муки заміняю двома-трьома столовими ложками висівок+зародків пшениці.

Отже, рецепт від Мішель:

у автора в х/п закладаються спочатку рідкі інгредієнти, потім сухі)

Цитувати

Ось один з багато разів перевірених рецептів, яким я користуюся практично щотижня (печу для дітей, для сендвічів в школу) у вигляді «цеглинки» або булочок:

Опара:

1/4 ст. води

18 г свіжих (або 2 ч. л. сухих дріжджів

1/4 скл. меду

2 ст. цільнозерновий борошна

1 ст. білої хлібної борошна

1 ст. л. глютену (якщо є можливість)

1,5 ч. л. солі

1 ч. л. насіння кмину (за бажанням)

Розчинити дріжджі в теплій воді і додати 1 ч. л. меду. Відставити в сторону.

Залити вівсяні пластівці гарячим молоком. Додати розтоплене масло і мед.

Окремо просіяти обидва види борошна, глютен і сіль.

Вилити на дно хлібопічки масу з вівсяними пластівцями, висипати всю муку. Зробити у борошняному шарі невелику воронку і вилити в неї розчинені дріжджі так, щоб вони не стикалися з рідким шаром під борошном.

Виставити режим «Тісто», якщо ти збираєшся формувати булочки або випікати буханець в духовці. Або ж звичайного хліба (приблизно на 3 години заміс+випічка), якщо хочеш випекти в самій хлібопічці.

Кмин додається в середині замісу (моя хлібопічка дає мені знати про це сигналом).

Так само подивися приблизно в середині замісу, який консистенції буде саме тісто. Зазвичай я нічого вже не додаю, т. к. я вже сказала, цей рецепт перевірений багато-багато разів, але виходячи з того ,що живемо ми з тобою в різних країнах, відповідно і борошно в нас може бути різна. Тому, якщо побачиш, що тісто дуже сухе, додай по 1 ст. л. води і продовжуй стежити за консистенцією. Якщо ж навпаки, тісто рідкувате, то додай по 1 ст. л. борошна.

Якщо будеш випікати хліб (або булочки) в духовці, то я змащую їх перед випіканням яйцем і присипаю вівсяними пластівцями.

Цей хліб дуже смачний і з-за того, що в ньому немає яєць і цукру, а саме мед, він довго не черствіє (ще жодного разу не бачила, щоб він запліснявів), а так само чудово переносить заморозку.

Борошно 1 склянку — 140 г

Молоко/вода — 237 мл

чайн. ложка — звичайна, їдальня

Короткий опис статті: цільна борошно Категорія: Дріжджовий хліб Інгредієнти Дріжджі 2,5 ч. л. Пластівці вівсяні (Закладка — спочатку сухі інгредієнти, в кінці рідкі) За час замісу краще постежити за колобком, він не повинен бути тугим. У мене Панасонік — 250 Користуюся мірною склянкою та мірною ложкою, прилагавшейся до ХП. Програма приготування: Програма — Основна, розмір — L, скоринка — світла Примітка Хочу поділитися рецептом дуже смачного хліба від Мішель з Кукинга. Пекла його неодноразово і за оригінальним рецептом автора, і чут Рецепти для хлібопічки і домашньої випічки хліба. Інструкції, описи, відгуки і форум. ХЛІБОПІЧКА.РУ, hlebopechka.ru, хлібопічка, хлібопічки, хлібопекарня, хліб, хлібопічка, хлібопечі, рецепти, випічка, форум, будинки, домашній, виготовлення, міні-хлібопекарню, форум, інструкція, опис, огляд, вибір, купити, продаж, panasonic, панасонік, Moulinex, мулинекс, kenwood, кенвуд, lg, binatone, brand, bork, cuckoo, hitachi, delonghi, clatronic, daewoo

Джерело: Хліб «Здоров» з цілісної муки — ХЛІБОПІЧКА.РУ — рецепти, відгуки, інструкції

Також ви можете прочитати