Хлібопічка BORK X800

18.09.2015

Хлібопічка BORK X800

Запах свіжого хліба вранці — одна з тих магічних речей, заради яких варто, нарешті, прокинутися і вилізти з теплого ліжка. Однак шалений темп сучасного життя залишає мало часу для приготування випічки. На допомогу, як завжди, прийшов технічний прогрес. Тепер, завдяки хлебопечам, м’який ароматний хліб вранці став реальністю навіть для інтенсивно працюючих жителів мегаполісу.

Але як зрозуміти, що хлібопічка дійсно вам потрібна? Перевірте себе. Дайте відповідь на кілька питань, наведених нижче.

  • Ви любите свіжий хліб на сніданок?
  • Найближча до вас булочна не знаходиться на першому поверсі вашого будинку?
  • Ви за здорове харчування?
  • Ви цінуєте не тільки смак, але і аромат, а також особливу енергетику домашнього хліба?
  • Ви любите експериментувати з приготуванням їжі?
  • Ви хочете точно знати склад продуктів, які їсте?

Якщо ви ствердно відповіли хоча б на одне з питань, сміливо купуйте хлібопічку і насолоджуйтеся смаком корисного, свіжого хліба власного приготування.

Не всякий хліб загрожує талії

вся справа у виборі борошна для випікання хліба. Звичний нам магазинний білий хліб випікається з рафінованого борошна, яка як раз і є головним ворогом талії.

Рафінована борошно складається з простих вуглеводів, які моментально всмоктуються і швидко піднімають рівень цукру в крові. А цукор і є потужний каталізатор жирообразования.

Але чому так відбувається? З цілісної муки видаляється при рафінуванні 25% ваги — це зерновий зародок і зовнішня оболонка, лушпиння або висівки, які містять всі корисні речовини: мінеральні солі, ліпіди, протеїну, вітамін Е і B. Але найважливіше — стає на 95% менше клітковини. А це призводить до того, що організм за короткий час засвоює до 90% білого хлібного м’якушки. Тому немає ніякого парадоксу, що від «правильного» хліба можна навіть худнути!

Своїми руками

Якщо у вас є свій власний хлібозавод у вигляді хлібопечі, ви завжди знаєте, з чого складається духмяна паляниця, яку ви подаєте на стіл.

Хлібопічка BORK X800 особливо припаде до смаку тим, хто дотримується особливого режиму харчування, випікає здоровий цільнозерновий і житній хліб. У печі навіть реалізована функція приготування дієтичного хліба та виробів без глютену з рисової, гречаної, перлової борошна.

Є спеціальні програми для хліба з висівками, з насінням та насінням. Можна вибрати вага готового хліба і навіть колір скоринки. Але що ще важливіше — можна ввести свої власні програми і рецепти і готувати хліб, наприклад, з гарбузом, з нутовой борошном і т. д. Випікання хліба — це практично нескінченний простір для творчості та експериментів.

Експерименти в області домашнього хлібопечення можна почати з хлібопекарських сумішей BORK. які послужать джерелом натхнення для подальших кулінарних звершень.

Приємні доповнення

Якщо на випічку хліба зовсім мало часу, можна скористатися прискореної випічкою, яка дозволяє скоротити повний цикл приготування в два рази. Враховуючи, що середній час випікання хліба — три години, з цією моделлю ви економите півтора.

Одна з найбільш зручних і приємних функцій в хлібопічці BORK таймер, який дозволяє отримати буханець ароматного хліба в точно заданий час, наприклад, до сніданку.

Ті, хто любить хліб з додаванням насіння, горіхів, цукатів, шматочків фруктів. оцінять диспенсер, завдяки якому додаткові інгредієнти будуть автоматично додані в чашу для випікання в потрібний час.

Короткий опис статті: хлібопічка борк Запах свіжого хліба вранці — одна з тих магічних речей, заради яких варто, нарешті, прокинутися і вилізти з теплого ліжка. Однак шалений темп сучасного життя залишає мало часу для приготування випічки. На допомогу, як завжди, прийшов ті хлібопічка bork x800, кулінарні рецепти, відео, кулінарія, їжа, кулінарна книга, gastronom, гастрономъ, журнал гастроном, школа гастроному, колекція рецептів, продукти, кулінарна школа

Джерело: Хлібопічка BORK X800 на

Також ви можете прочитати