Хлібопічка KENWOOD BM-250. Купити Kenwood BM-250 (Кенвуд) за кращою

16.09.2015

Хлібопічка KENWOOD BM-250

залишити відгук

вага випічки 1000 г, регулювання ваги випічки, потужність 480 Вт, програм випічки: 12, вибір кольору скоринки

asiaklimvich

Вмовила чоловіка на придбання хлібопічки,всі знайомі вже давно користуються такими диво печами,а мій чоловік не вірив,що у мене буде виходити такий же смачний хліб як у знайомих,тому,що я ні коли не займалася домашньою випічкою. Перший випечений хлібець хоч і можна назвати першим млинцем який грудкою,все одно дуже сподобався моїм домочадцям,і вони його з’їли за вечір. Але з кожним разом хліб у мене виходило все краще і краще,за тиждень я стала не гірше професійного пекаря,при цьому абсолютно не докладаючи жодних зусиль,крім як завантажити правильне кількість індігріентов і вибрати потрібну програму. Відмінна програма яка дозволяє спекти хліб за короткий час,коли не.

Андрій

я Купив цю хлібопічку всього місяць тому і поки дуже і дуже задоволений. Крім того, що виходить дуже смачний хліб, так мене ще порадувало в цьому апараті якість зборки. Так, наприклад, я помітив, що кришка в даній моделі хлібопічки не хитається в різні сторони, як це було в багатьох інших хлібопічках, які я переглядав перед покупкою.

Що стосується выпекаемого хліба, то я пробував готувати самий різний хліб. Якщо конкретніше, то готував житній, пшеничний, з висівками, а також кекси. Все це вийшло дуже смачно і так, як і повинно бути, судячи з книги рецептів, що йшла в комплекті. Пожалую головне, це точно слідувати рецептом і тоді хліб вийде дуже смачно.

Vahbyf

Давно хотіла собі хлібопічку, так як люблю пекти всякі булочки і печиво, та часу на все не вистачає. А хлібопічка все робить за тебе треба тільки закласти продукти, а вона вже вымешает тісто і приготує. У плані роботи Kenwood BM-250 мені подобається: вимішує тісто довго, ретельно і добре. Потім починає випікати, в результаті виходить ароматний і смачний хліб, без пригарок. Такого в духовці навряд чи досягнеш, якщо тільки ви професіонал.

12 програм випічки, є прискорено програма, для тих хто поспішає порадувати гостей, але я не рекомендую, в цьому режимі погано пропікається хліб. Варіанти хліба: французький багет, бородинський хліб, солодка випічка, пшеничний хліб, кекс.

У нас вже була хлібопічка. Вона цілком мене всім влаштовувала, крім одного — випікала дуже маленький хлібець, 500 грамів все, чи що.Сім’я росте, їдців стає більше, потреби в хлібці зростають. Тому вирішили поміняти стару на більш продуктивну.Kenwood BM-250 випікає хліб буханця вагою до кілограма.

Ще привернуло разннообразие функцій. Наприклад. є програма солодкої випічки, при ній нічого непригорает. Якщо не вистачає часу, а треба терміново приготувати хліб, є програма прискореної випічки. Я. правда намагаюся нею не особливо користуватися, при ній якість значно програє. Ще часто ользуюсь програмою приготування просто тесту.Включаю.

Короткий опис статті: хлібопічки кенвуд Kenwood BM-250 — всі пропозиції магазинів України, ціна від 2 044 грн.(95$), докладний опис, відгуки про Kenwood BM-250, порівняння моделей, прайси інтернет магазинів kenwood bm-250 ціна, київ, купити, інтернет магазини

Джерело: Хлібопічка KENWOOD BM-250. Купити Kenwood BM-250 (Кенвуд) за кращою ціною, огляд, фото та відгуки

Також ви можете прочитати