Хлібопічка Kenwood BM 250 відгуки, ціна, де купити дешевше kenwood

27.09.2015

Хлібопічка Kenwood BM 250 відгуки і де купити дешевше
Відгуки ( 3 ):

Оцінка:
(4 з 5)

Користуюся: кілька місяців

Хліб смачний, але краще вибрати іншу хлібопічка

Переваги: Свій смачний і рум’яний хліб виходив у цій хлібопічці практично завжди, але краще використовувати борошно вищого сорту і строго дотримувати рекомендовані пропорції інгредієнтів. Виходить така буханець, максимальною вагою в один кілограм, але вагу можна і регулювати.

Подобається інформативний екран з підсвічуванням, де видно час, вагу, обрану операцію і навіть колір скоринки. Налаштування функцій інтуїтивно зрозуміла, розібратися можна легко.

Невеликі габарити.

Недоліки: З борошном грубого помелу раз на раз не доводиться, хліб то виходить, немає.

Відерце дряпається, кажуть, швидко «летить» лопатка, а заміна коштує дорого або взагалі не ремонтується.

Хлібопічка гучна.

На стінках залишаються непромешанные інгредієнти.

Загальне враження: Хлібопічка — це дуже корисна штука, особливо для тих, хто любить ласувати домашнім смачним і свіжим хлібом з хрусткою скоринкою, мммм. Хліб виходить набагато смачніше своїми руками, ніж з магазину, тим більше ви будете знати, що він чистий і якісний (не падав на підлогу у вантажників, миші по ньому не бігали, нігті в тісто не стигли та ін. жахи).

Kenwood BM 250 влаштовує, не чекайте надприродного від цієї хлібопічки, вона іноді любить покапризувати. Думаю, є й кращі моделі, але що ж вже робити, доводиться користуватися такою.

Kenwood BM 250 куплений за: 75$

Короткий опис статті: хлібопічка кенвуд Хлібопічка Kenwood BM 250 відгуки та де дешевше купити Відгуки ( 3 ): Оцінка: (4 з 5) Користуюся: кілька місяців Хліб смачний, але краще вибрати іншу хлібопічка Переваги: хлібопічка кенвуд

Джерело: Хлібопічка Kenwood BM 250 відгуки, ціна, де купити дешевше kenwood bm 250, характеристики

Також ви можете прочитати