Хлібопічка Kenwood BM900

23.09.2015

Велика і красива хлібопічка Kenwood BM900

Ця модель може стати відмінним рішенням для великої родини. Адже максимально можливий вага випічки в цьому пристрої становить 1 500 грам. Модель виглядає дуже симпатично і цілком може стати оригінальним доповненням інтер’єру кухні. З випічкою справляється на «відмінно». Час випічки в стандартному режимі становить 3 години 25 хвилин. Це не занадто швидко, але й не довго.

Треба зазначити, що хлібопічка Kenwood BM900 дуже подобається покупцям. Випічка за рецептами, рекомендованим виробником, виходить дуже смачною. Це притому, що в своїх рецептах виробник не пропонує додавати якісь хімічні добавки для поліпшення смаку. В процесі випічки тісто не прилипає та не пригорає. Модель оснащена двома мішалками, що дуже зручно.

У цілому модель дуже сучасна і функціональна. Наприклад, наявність диспенсера дозволяє повністю автоматизувати процес випічки хліба з оригінальними добавками. З цієї хлібопічкою не потрібно чекати на кухні і чекати, коли пристрій подасть сигнал, що сповіщає про можливість додати в тісто горіхи або родзинки. Все це буде виконано автоматично. А наявність підсвічування на рідкокристалічному дисплеї робить роботу з цим пристроєм не тільки зручною, але і приємною.

Пристрій підтримує 11 програм. У тому числі, ця хлібопічка дозволяє випікати пшеничний і житній хліб, хліб з бездріжджового тіста і хліб без клейковини, цільнозерновий хліб і хліб з обойної муки.

Любителям батонів з повітряним м’якушкою і хрусткою скоринкою сподобається режим «Французька випічка». А ласунам рекомендуємо звернути увагу на такі програми, як випічка кексів, здоби, приготування джему.

Якщо ви поспішаєте, просто скористайтеся режимом прискореної випічки, і хліб буде готовий набагато швидше, ніж в стандартному режимі. А якщо вам потрібно приготувати тісто без подальшого випікання в хлібопічці, то і така функція передбачена у цій моделі. Хлібопічка Kenwood BM900 дозволяє готувати як дріжджове, так і бездріжджове тісто, наприклад, для локшини, вареників або пельменів.

Кожен рецепт, рекомендований виробником, можна реалізувати в одному з декількох режимів. Наприклад, стандартна програма випічки хліба із пшеничного борошна триває трохи більше трьох годин. Але якщо ви поспішаєте, можна скористатися альтернативою – програмою, яка скорочена на 20 хвилин.

Виробник попереджає, що випічка, приготовлена за прискореною програмою, буде дещо відрізнятися від стандартної випічки. Наприклад, м’якуш може виявитися не таким м’яким. Але в будь-якому випадку навіть такий хліб буде набагато смачніше магазинного варіанту.

Хліб з житнього борошна, а також із суміші житнього і пшеничного борошна випікається за програмою тривалістю 4 години 30 хвилин. Але й для цієї програми передбачено менш тривала альтернатива – режим тривалістю 2 години 30 хвилин. І як свідчать відгуки про Kenwood BM900, житній хліб, що випікається в цьому режимі, виходить вельми вдало.

Потурбувалися фахівці компанії Kenwood і про людей, що дотримуються спеціальної дієти. Для них реалізована програма випічки хліба без клейковини. Такий хліб випікається з особливої суміші, яку можна знайти в спеціалізованих магазинах.

Для випікання кексів та інших кондитерських виробів з бездріжджового тіста призначена програма «Тістечко».

Примітно, що крім автоматичних програм, передбачених виробником, користувач може складати свої власні програми. При цьому можна вказувати в них час замісу, підйому тіста і випічки, температуру. Одночасно у пам’яті пристрою може зберігатися до п’яти користувацьких програм.

Відгуки про хлібопічка Kenwood BM900
Гідності

У цілому покупцям дуже подобається ця модель. Середня оцінка хлібопічки в найбільших сервіси онлайн-торгівлі становить 4,6 балів за п’ятибальною шкалою. Власники цієї хлібопічки відзначають такі її позитивні якості, як великий максимальна вага випічки, зручність використання, досить тиха робота, висока якість зборки. Власники стверджують, що ця модель повністю пропекает хліб навіть з самого важкого тесту.

Короткий опис статті: хлібопічка кенвуд Велика і красива хлібопічка Kenwood BM900 Ця модель може стати відмінним рішенням для великої родини. Адже максимально можливий вага випічки в цьому пристрої становить 1 500 грам. Модель хлібопічка кенвуд

Джерело: Хлібопічка Kenwood BM900

Також ви можете прочитати