Хлібопічка LG HB-1001CJ: відгуки за використання, ціна, якість

19.09.2015

Автор: Домогосподарка | Категорія: Техніка для дому | Опубліковано 12-11-2013

У зв’язку зі своїм хорошим настроєм чоловік вирішив зробити мені сюрприз. Ним виявилася хлібопічка LG HB-1001CJ. Оскільки минуло вже чимало часу, я можу свої відгуки про неї написати, адже спробувала багато готувати з рецептів. Якщо чесно, з хлібопічками я вже мала справу. У батьків, наприклад, є цей агрегат, і теж LG. Правда, вони нечасто печуть, тільки коли нас хочуть пригостити. Дивним виявилося те, що при придбанні даної побутової техніки ми не знали, що купуємо ту ж модель, що і у батьків. Підсвідомість, мабуть, спрацювало.

Зате я можу тепер поділитися особистим досвідом з усіма, хто планує покупку хлібопічки.

На що я звернула увагу при порівнянні батьківського агрегату і нашого, так це на рекламу, відразу кидається в очі.

Великими літерами на ній написано «режими приготування домашнього йогурту і масла», а внизу вже дрібними літерами уточнюється в залежності від моделі». Так от, дана модель не робить ні масла, ні йогурту! У книзі рецептів, що додається до хлібопічка LG HB-1001CJ. немає навіть рецептури для них. Так що така напис, не що інше, як рекламний хід (це підтвердив і менеджер в магазині, де ми купували агрегат).

Зате ця «помічниця» може піч 27 видів хліба, 7 різновидів кексу (відношу це до недоліків, нижче розповім, чому), готує 6 різних джемів і замішує тісто для 9-ти борошняних виробів (для мене це вдалий варіант).

Режимів для приготування всього декілька, але їх достатньо для того, щоб позбавити себе від відвідин булочної і придбання нею хліба сумнівної якості (тепер я можу так сказати).

Величезний плюс хлібопічки LG HB-1001CJ в тому, що заміс відбувається дуже тихо, майже безшумно, тому ми призвичаїлися використовувати її в нічний час. Вже до 6-ї ранку нас чекає теплий свіжий хлібець. Таймер програмується на час від 4 годин 10 хвилин до 13 годин.

До того ж цей агрегат досить економічний по споживанню електроенергії (максимальний час випічки 4 години), що важливо, адже у нас з побутової техніки є ще і мультиварка. і мікрохвильова піч, ну і, звичайно, холодильник. Та й місця займає небагато.

мені Подобається, що можна вибирати вага булки: 500 грам, 700 грам і 1 кг. Оскільки ми «до напівзаходам не звикли», печемо відразу кілограмовий «цеглинка». Вистачає нам його рівно на добу.

Який хліб ми вже пекли? «Білий», «Французький», «Цибулевий», «Пшеничний», «Вівсяний», «Кавовий хліб до чаю». Особливо сподобався перший. Засмучення виникли, коли при випіканні використовували режим «швидкий»: внутрішність буханця залишилася непропеченной.

Ворожимо тепер (і будемо експериментувати в подальшому, звичайно), може, кількість води треба було зменшити або борошно (використовуємо «Макфа») просіяти, щоб киснем наситилася.

Що стосується функції приготування джему. Робили яблучний джем, вдався. За смаком нагадав мені запечені в духовці яблука (смак дитинства), а по консистенції пюре (наступного разу буду без шкірки робити, тому що, крім мене, її ніхто не їсть). Хочемо спробувати тепер полуничний, вишневий і сливовий (хоча цього й немає в книзі рецептів) джеми, благо в морозилці є заморожені ягоди.

Хлібопічка LG HB-1001CJ (ціна. якою, на мій погляд, невелика, зате багато переваг). Ми взяли в магазині «Реванш» у Саратові за 4380 руб.

В комплекті йдуть мірний стаканчик з поділками (вони нанесені зсередини і тому їх погано видно, але я вже пристосувалася, так що це незначний недолік) до 230 мл і мірна ложка, з одного боку якої чайна (5 мл), а з іншого – їдальня (15 мл). Ніяких додаткових кухонних ваг не треба, закладку продуктів виробляю, використовуючи тільки пропоновані виробником вимірювальні ємності.

Після того, як пролунав сигнал биппера (а він досить голосний), хліб краще витягувати з чаші хлібопічки відразу (інакше включається система підігріву і скоринка вже не буде хрусткою), щоб він остигав на столі (у нас для нього приготовлена полотняна серветка). Але розрізати буханець тут же не треба, нехай злегка охолоне, інакше в деяких місцях з’являється клейковина.

А який аромат йде під час випічки, я вам не можу передати!

Поки в перші дні ми завантажували нашу хлібопічку, я постійно любопытничала і дякувала виробників, що вони передбачили оглядове віконечко (відкривати-то кришку в процесі готування можна, а подивитися хочеться).

до Речі, замішане в неї тісто відрізняється від тіста, замешиваемого мною вручну. Ну, не виходить у мене тісто тугим і повітряним, скільки вже пирогів виходило невдалих. А хлібопічка робить його таким, що в руки взяти приємно.

Думаю, що про плюси цього кухонного агрегату я сказала предостатньо, тепер, для тих, хто хоче купити хлібопічку LG HB-1001CJ. треба і про недоліки розповісти. Крім уже перерахованих мною, додам, що не розумію, навіщо в цій техніці передбачений режим «кекс». Замішувати тісто для кексу доводиться самій в окремій мисочці, а після підготовки – виливати в чашу хлібопічки. Я з таким же успіхом испеку кекс у духовці.

Ще одна незручність – це тугі сенсорні кнопки. Добре, що на нашому агрегаті така тільки одна – це кнопка «стоп». Тисну на неї всією силою, на яку здатний мій вказівний палець.

До недоліків можна віднести і гучний, пронизливий біппер, хоча особисто для мене – це плюс.

Те, що погано видно поділу на мірному стаканчику, це теж недолік. Але до всього можна звикнути, особливо, коли готуєш вже не в перший раз. До того ж тим, хто скаржиться на те, що вага написаний незрозуміло, поясню. У рецепті вказано взяти 4,3 чашки борошна. Беру 4 мірного стаканчика і ще досипаю 3/8 склянки (дивитися поділу на мірному стаканчику).

Відхилення від рецепту може призвести до погіршення смакових якостей хліба. Зі свого досвіду можу сказати, що температура заливається в чашу хлібопічки води не повинна бути ні холодної (дріжджі не зреагують), ні гарячої (хліб буде клейким). Тільки в інтервалі від 22 до 30 градусів.

Оскільки немає вибору часу випічки, то і маневрів для творчості теж немає. А це ще один недолік даного кухонного агрегату.

А у Вас вже є хлібопічка? Якщо так, то якої моделі? Якщо ні, то чому? А, може, Ви збираєтеся придбати дану побутову техніку для дому?

Короткий опис статті: хлібопічка відгуки Чоловік вирішив зробити мені сюрприз. Ним виявилася хлібопічка LG HB-1001CJ. Оскільки минуло вже чимало часу, я можу свої відгуки про неї написати, розповісти про недоліки хлібопічка lg hb-1001cj, хлібопічка lg hb-1001cj відгуки, купити хлібопічку lg hb 1001cj, хлібопічка lg hb 1001cj ціна

Джерело: Хлібопічка LG HB-1001CJ: відгуки за використання, ціна, якість, недоліки

Також ви можете прочитати