Хлібопічка LG HB-205CJ відгуки допоможуть вибрати і купити хлібопічку

04.10.2016

Справжній російський кухар: хлібопічка LG HB-205CJ

Ця багатофункціональна хлібопічка чудово підходить для випічки хліба (вагою до 900 грам), кексів, замісу тіста, приготування тіста. Пристрій володіє всіма традиційними для модельного ряду марки LG функціями, а також оригінальною програмою «Російський кухар».

Хлібопічка LG HB-205CJ має схожі характеристики з моделлю LG HB-155CJ. Принципова відмінність полягає в тому, що 155CJ має менші розміри і дозволяє випікати хліб з максимальною масою 680 грам. А з допомогою моделі 205CJ можлива випічка вагою до 900 грам, що робить її придатною для великої родини.

Хлібопічка чудово справляється з усіма видами поширеною випічки. Особливо добре їй дається класичний пшеничний хліб. З житнім хлібом справа йде трохи гірше, але якщо набити руку, вийде випекти і його.

Відмінно себе показала хлібопічка LG HB 205 CJ в замісі тесту. Вона однаково добре справляється з приготуванням класичного тіста на дріжджах, а також тіста для піци та пельменів. Всі ці рецепти містяться в книзі рецептів, яка йде в комплекті поставки. До речі, книга досить містка і містить масу як поширених, так і оригінальних рецептів.

Характеристики хлібопічки LG HB-205CJ

Пристрій стандартної для моделей LG потужністю 550 Вт дозволяє випікати хліб максимальною вагою в 900 грамів. При цьому модель підтримує можливість вказівки маси випічки. Крім цього, є функція настройки кольору скоринки, яка може бути світлою, середньої або темною. Форма випічки – буханець, що також відноситься до всіх моделей цієї торгової марки.

Фото хлібопічки LG HB-205CJ

Модель оснащена таймером, що дозволяє виконати відкладений старт. Його можна призначити в межах від одного до тринадцяти годин. Функція підтримки тепла допоможе зберегти свіжоспечений хліб гарячим протягом трьох годин. Все це робить пічку просто незамінним пристроєм для людей з інтенсивним ритмом життя.

Хлібопічка LG HB-205CJ підтримує 9 програм випічки. Пропонуємо розглянути їх особливості докладніше.

Програма «Заміс тіста» дозволяє приготувати тісто без подальшого випікання. Функція дуже зручна, якщо потрібно приготувати тісто для піци, пиріжків, пельменів. Достатньо лише закласти в ємність необхідні продукти, і вже через годину можна буде приступити до приготування основного блюда.

Програма «Швидка випічка» виявиться дуже до речі, якщо на випічку домашнього хліба залишилося зовсім мало часу. В рамках даної програми пристрій впорається з цим завданням всього за дві години. Так, хліб вийде меншої маси і матиме не такий м’який м’якуш. Але він буде однозначно смачніше магазинного хліба.

Програма «Хліб з борошна грубого помелу» підтримується далеко не всіма моделями грубок LG, а в цієї моделі вона є. Підійде для людей, що піклуються про своє здоров’я. Адже хліб грубого помелу містить масу вітамінів і мінеральних речовин, так необхідних організму.

Програма «Варення» назавжди позбавить вас від необхідності простоювати біля плити за варінням цього ласощі. Достатньо лише засипати в хлібопічку необхідну кількість цукру, закласти ягоди або подрібнені фрукти, а все інше пристрій зробить самостійно.

Програма «Французький багет» спеціально розроблена інженерами компанії LG для любителів батона з хрусткою скоринкою і повітряним м’якушкою. Однак, якщо вірити відгукам, хлібопічка LG HB-205CJ справляється з цим завданням не кращим чином. Хоча, можливо, люди, залишали негативні відгуки, просто не розібралися з роботою пристрою.

Програма «Безглютенова випічка» – оригінальний режим, який підтримується дуже малою кількістю хлібопічок. Ця програма дозволяє готувати дуже корисний хліб з кукурудзяного, гречаного або рисового борошна.

Програма «Кекс» говорить сама за себе. Причому користувач може випікати кекси за найрізноманітнішими рецептами. Зокрема, це можуть бути ванільні, горіхові, лимонні і будь-які інші види кексів.

Програма «Житній хліб» призначена для випічки хліба з житнього борошна. Судячи з відгуків, працюючи за цією програмою, пристрій може почати вередувати. Але набравшись досвіду, ви обов’язково зрозумієте точну кількість необхідних продуктів і порядок дій для отримання смачного, ароматного і пишного житнього хліба.

Програма «Солодка випічка» дозволяє випікати здобу. Це тісто містить велику кількість жирів і яєць, тому відмінність програми від стандартного режиму полягає в більш інтенсивному замісі. Також за допомогою цієї програми можна випікати хліб з тертим сиром.

Відгуки про хлібопічка LG HB-205CJ
Гідності

До безумовних достоїнств цієї моделі користувачі віднесли зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, безшумність роботи, велика кількість програм. Естетам подобається сріблястий колір корпусу цієї моделі, що дозволяє органічно вписати її в кухню, виконану в сучасному стилі.

Короткий опис статті: хлібопічка лш Хлібопічка LG HB-205CJ володіє всіма традиційними для модельного ряду марки LG функціями, а також оригінальною програмою «Російський кухар». хлібопічка лш

Джерело: Хлібопічка LG HB-205CJ – відгуки допоможуть вибрати і купити хлібопічку

Також ви можете прочитати